Julie Šavelová (17.10.2019)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Karkoška/Ondřejov
Skrýt komentáře (2)
Tonda Šubrt: Velké díky, že se podařilo gps záznam dát na mapu s vše sem nahrát! Teda, to byla ale těžká trať. A zůstal jsem koukat, jak ji pěkně Julča proběhla. Je vidět, že všechny kontroly - i když byly postavené pěkně obtížně - našla bez větších problémů. Zdá se, že obtíž spočívá spíše ve špatném odběhu od kontroly (po K2 a K5 tím Julča dost ztratila). A otázka na Julču, jestli by viděla rychlejší variantu postupu z K1 na K2 a z K2 na K3?
Julča : Julča říká, že z K1 na K2 by běžela tak, že by se chytla té nejbližší pěšinky a po ní na tu větší cestu (prý ale ve skutečnosti ta pěšinka byla hodně slabá a nebyla si jistá, jestli je to TA pěšinka, tak běžela takhle). Z K2 na K3 prý by jinak neběžela, že by se bála si to zkrátit přes ty pěšinky, že by zabloudila.
Jinak jsem jí tu trať snažila napasovat podle toho, co mi po závodě říkala, ale moc tehdy nechtěla spolupracovat, takže dneska mi tvrdí, že jsem jí to někde upravila jinak, než běžela - že třeba na tu K2 jí nejdřív přeběhla (jak tam je ta "kapsa" a naopak z ní běžela rovnou na tu silnici...tak jsem to asi předtím špatně pochopila. Nevím, možná jsem jí někde i ten postup "vylepšila"...byl to první pokus, příště to případně zpracujeme precizněji :) Tereza
Napiš komentář
Ulož
 
Julie Šavelová (17.10.2019)