PrDeL KL Kozelská rokle (17.05.2020)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Kozelská rokle
Pořadatel: Pól&Vojťák
Skutečná délka: 8.09 km
Čas: 89:53
Prům. tepy: 166
Max. tepy: 196
Volba na k1 byla určitě správná, běželo se tam i docela dobře, na k2 jsem chtěla využít té samé strategie a běžet nad srázy, což fungovalo až na to, že jsem se ocitla moc napravo od kontroly. Vzhledem k tomu, čím jsem probíhala, jsem si myslela, že jsem dostatečně jižně a tu zarostlou paseku jsem od sebe viděla docela daleko na sever. Doopravdy mě překvapuje, jak moc severně jsem prý byla.
Trochu mě to rozhodilo, a tak jsem si nedávala dostatečný pozor na k3. Věděla jsem, že jsem dost na jihu, ale když jsem uviděla hustník a skály, myslela jsem si, že je to ten správný kopec. Přitom jen stačilo se stočit více na sever a nemusela bych tam nechat ty 4 min.
k4 se mi málem podařilo přeběhnout, protože ty rozcestí si byly zatraceně podobné a běželo se mi až moc dobře.
Byla jsem strašně nadšená z toho, jak se mi podařilo trefit k10 podle plánu a těšila jsem se konečně na cestu. To byl taky důvod, proč jsem si nakonec vybrala levou cestovku, která mi nepřišla o tolik delší, byla celá po cestě a měla jednoduchou dohledávku, ale dost jsem při ní vytuhla.
Postup na k13 byl fakt zkáza, protože jsem se až ve skalách začala hledat, kde to jsem, místo abych o tom měla přehled při postupu.

Abych se nevyhnula tradici, tak se mi podařilo špatně šlápnout na pravý kotník, ale ten je teďka v pohodě. Taky se mi podařilo šikovně upadnout, takže jsem si natáhla nějaký sval u kolena/lýtka, který ale pořád dost bolí.
Zobrazit komentáře (0)
 
PrDeL KL Kozelská rokle (17.05.2020) PrDeL KL Kozelská rokle (17.05.2020)