RSS voog

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Kasutades administraatorilt saadud koodi, võid luua oma o-kaartide digi-kogu.

Kasutajad

Nimi Kaardid Viimane kaart Kuupäev Uuendatud
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 2019-09-29 2019-10-14 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 2019-03-24 2019-03-24 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 2019-05-01 2019-05-02 18:58
Jirka Červený 1 Nedamov 2019-10-13 2019-10-19 21:07
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 2019-03-31 2019-04-01 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 2019-04-07 2019-04-10 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 2019-04-06 2019-04-06 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 2019-05-01 2019-05-04 10:41
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 2019-05-01 2019-05-01 18:06
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 2019-05-01 2019-05-01 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 2019-03-31 2019-03-31 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 2019-03-30 2019-04-01 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 2019-04-07 2019-04-08 08:22
Alexander Karych 2 Karkoška 2019-09-29 2019-10-01 14:36
Pavel Klaška 45 Rumcajsovy Míle 2019 E3 2019-08-18 2019-08-19 19:25
David Klement 29 ŽB Těptín 2019-09-08 2019-09-27 19:26
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 2019-03-31 2019-03-31 21:23
Vladimír Kváča 1 Mistrovství oblasti na klasické trati 2019-05-25 2019-05-25 18:28
Honza Lacina 12 Poteplí (H12) 2019-06-09 2019-06-11 00:05
Martin Lacina 26 Těptín - žebříček-B (H40B) 2019-09-08 2019-09-12 22:58
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 2019-03-24 2019-03-24 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 18 TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 2019-05-15 2019-06-03 22:30
Albert Mareš 44 Mapový trénink Studený vrch 2019-09-04 2019-09-13 19:19
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 2019-04-21 2019-04-23 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 2019-06-23 2019-06-29 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 2018-10-06 2019-03-04 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 12 ČP sprint Šumperk 2019-05-11 2019-05-13 11:01
Ferda Polášek 46 OŽ Ondřejov 2019-09-29 2019-10-01 16:27
Ondřej Pospíšil 94 PŽ Kostelec n. Černými lesy 2019-10-20 2019-10-21 01:00
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 2019-04-07 2019-04-07 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 5 2019_10_13_Nedamov 2019-10-13 2019-10-13 20:00
Lucie Řadová 6 B-žebříček Kamenice, Krátká 2019-09-08 2019-09-08 22:30
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 2019-04-28 2019-04-29 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 2019-10-17 2019-10-17 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 2019-10-19 2019-10-20 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 2019-10-12 2019-10-20 14:28
Michal Škácha 1 OM krátká trať 2019-05-08 2019-05-10 11:11
Magdalena Škáchová 16 MČR KT kvalifikace 2019 2019-06-22 2019-06-24 16:31
Viki Škáchová 3 OŽ Týnec n. Sázavou 2019-04-07 2019-04-09 09:21
Zuzka Škáchová 2 OŽ Týnec n. Sázavou 2019-04-07 2019-04-09 09:35
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 2019-06-12 2019-06-16 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 2019-05-01 2019-05-01 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 2019-05-30 2019-05-31 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 2019-05-25 2019-05-26 17:53
Vojtěch Šubrt 3 2019-04-13 2019-04-13 21:00
Adam Svoboda 17 OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 2019-10-20 2019-10-21 21:28
Jirka Svoboda 13 Orienteering adventure E3 2019-08-09 2019-08-10 09:43
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 2019-04-07 2019-04-07 20:25
Dorotka Tichá 9 ČPŠ Třemešek 2019-05-12 2019-05-14 21:55
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 2019-10-19 2019-10-21 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 2019-04-28 2019-04-29 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 2019-04-28 2019-05-01 16:39
Jolana Vondráčková 2 2019-10-20 2019-10-21 23:39
Eliška Zemanová 0

Hiljutised kaardid 10 | 20 | 50 | kõik

Nimi Kaart Kuupäev Kategooria Uuendatud
Jolana Vondráčková 2019-10-20 Závody 2019-10-21 23:39
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 2019-10-20 Závody 2019-10-21 21:28
Adam Svoboda OŽ Olešná u Rakovníka (H10) 2019-10-19 Závody 2019-10-21 21:25
Ondřej Pospíšil PŽ Kostelec n. Černými lesy 2019-10-20 Závody 2019-10-21 01:00
Ondřej Pospíšil PŽ - Olešná 2019-10-19 Závody 2019-10-21 00:51
Petra Šilerová Oblastní žebříček 2019-10-12 Závody 2019-10-20 14:28
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 2019-10-19 Závody 2019-10-20 13:52
Jirka Červený Nedamov 2019-10-13 Závody 2019-10-19 21:07
Václav Sedlák 2019 Hradešínský les 2019-10-12 Závody 2019-10-20 13:50
Julie Šavelová Julie Šavelová 2019-10-17 Závody 2019-10-17 14:45

Viimased kommenteeritud kaardid 10 | 20 | 50 | kõik

Nimi Kaart Kommentaarid Viimane kommenteerija: Uuendatud
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 1 Tonda Šubrt 2019-10-22 23:37
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 2019-10-20 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 2019-10-20 22:47
Petra Šilerová Oblastní žebříček 1 Tonda Šubrt 2019-10-20 22:43
Julie Šavelová Julie Šavelová 2 Julča 2019-10-18 22:13
Barbora Ptáčková 2019_10_13_Nedamov 2 Přemek Novák 2019-10-14 21:50
Barbora Ptáčková 2019_09_29_Ondřejov 2 Barbora Ptáčková 2019-10-13 22:03
Adam Svoboda OŽ Ondřejov (H10) 1 Tonda Šubrt 2019-10-03 23:35
Alexander Karych Karkoška 1 Tonda Šubrt 2019-10-03 23:30
Barbora Ptáčková 2019_09_28_Nové_Strašecí 1 Tonda Šubrt 2019-10-03 23:13