RSS feed

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Hozd létre te is saját digitális térképtárad, a regisztárcióhoz szükségers kódot kérd az adminisztrátoltól.

Felhasználó

Név Térképek Utolsó térkép Dátum Frissítve
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 2019-09-29 2019-10-14 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 2019-03-24 2019-03-24 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 2019-05-01 2019-05-02 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 2019-11-03 2019-11-06 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 2019-03-31 2019-04-01 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 2019-04-07 2019-04-10 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 2019-04-06 2019-04-06 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 2019-05-01 2019-05-04 10:41
Josef Goder 0
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 2019-05-01 2019-05-01 18:06
Martin Gregor 2 Pražská zimní liga 2020-02-09 2020-02-09 13:56
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 2019-05-01 2019-05-01 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 2019-03-31 2019-03-31 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 2019-03-30 2019-04-01 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 2019-04-07 2019-04-08 08:22
Maruška Kalousková 1 Mariánský ZOB 2020-01-04 2020-01-06 22:04
Alexander Karych 2 Karkoška 2019-09-29 2019-10-01 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 2019-11-27 2019-12-01 00:30
David Klement 46 PZL Úvaly 2020-02-09 2020-02-10 18:03
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 2019-03-31 2019-03-31 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 2019-11-03 2019-11-04 08:49
Honza Lacina 12 Poteplí (H12) 2019-06-09 2019-06-11 00:05
Martin Lacina 32 Noční Hrádek 2020 2020-01-23 2020-01-25 16:07
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 2019-03-24 2019-03-24 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 18 TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 2019-05-15 2019-06-03 22:30
Albert Mareš 49 F1 Chumava 2019-12-18 2019-12-21 00:06
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 2019-04-21 2019-04-23 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 2019-06-23 2019-06-29 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 2018-10-06 2019-03-04 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 2019-12-04 2019-12-06 11:00
Ferda Polášek 46 OŽ Ondřejov 2019-09-29 2019-10-01 16:27
Ondřej Pospíšil 161 Vánoční orienťák DKP ve Hvězdě 2020-01-07 2020-01-07 00:19
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 2019-04-07 2019-04-07 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 8 2019_11_03_Kytín 2019-11-03 2019-11-03 23:06
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 2019-12-07 2019-12-08 18:57
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 2019-04-28 2019-04-29 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 2019-10-17 2019-10-17 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 2019-10-19 2019-10-20 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 2019-10-12 2019-10-20 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 2019-11-27 2019-11-28 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 2019-11-27 2019-11-28 21:53
Viki Škáchová 4 OŽ Kytín D14 2019-11-03 2019-11-22 11:26
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 2019-11-03 2019-11-22 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 2019-06-12 2019-06-16 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 2019-05-01 2019-05-01 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 2019-05-30 2019-05-31 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 2019-05-25 2019-05-26 17:53
Vojtěch Šubrt 3 2019-04-13 2019-04-13 21:00
Adam Svoboda 17 OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 2019-10-20 2019-10-21 21:28
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 15 Šárka trénink TAP 2020-01-26 2020-01-27 11:34
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 2019-04-07 2019-04-07 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 2020-01-08 2020-01-19 12:33
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 2019-10-19 2019-10-21 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 2019-04-28 2019-04-29 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 2019-04-28 2019-05-01 16:39
Jolana Vondráčková 2 2019-10-20 2019-10-21 23:39
Eliška Zemanová 0

Utolsó térképek 10 | 20 | 50 | mindenki

Név Térkép Dátum Típus Frissítve
David Klement PZL Úvaly 2020-02-09 PZL 2020-02-10 18:03
Martin Gregor Pražská zimní liga 2020-02-09 Tréninky 2020-02-09 13:56
David Klement F1 Långa Natten 2020-02-05 Tréninky 2020-02-07 20:51
David Klement F1 Špenát 2020-01-22 Tréninky 2020-01-28 18:04
Jirka Svoboda Šárka trénink TAP 2020-01-26 Tréninky 2020-01-27 11:34
Jirka Svoboda Noční Hrádek PZL 2020-01-23 Tréninky 2020-01-27 11:22
Martin Lacina Noční Hrádek 2020 2020-01-23 PZL 2020-01-25 16:07
Martin Gregor Retro: Mistrovství Vysočiny 2009 long, D21C 2020-01-19 Retro 2020-01-20 18:44
David Klement F1 Valy 2020-01-15 Tréninky 2020-01-19 13:49
Dorotka Tichá F1na Kozla 2020-01-08 Tréninky 2020-01-19 12:33

Utoljára kommentált térképek 10 | 20 | 50 | mindenki

Név Térkép Hozzászólások Utolsó hozzászóló Frissítve
Dorotka Tichá F1 Říčany 3 Dodo 2019-12-12 17:30
Lucie Řadová Tour de Prague 4 Lucka 2019-12-11 22:59
Albert Mareš F1 Kejkol 4 Michal 2019-12-03 12:11
Dominika Plochová F1 Kejkol 1 Michal 2019-11-28 12:35
Barbora Ptáčková 2019_11_03_Kytín 1 Tonda Šubrt 2019-11-05 20:08
Anna Kváčová Anna Kváčová 1 Tonda Šubrt 2019-11-05 19:58
Dorotka Tichá PŽ Kytín 1 Dominika 2019-11-05 01:23
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 1 Tonda Šubrt 2019-10-22 23:37
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 2019-10-20 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 2019-10-20 22:47