RSS-strøm

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Martin Gregor 1 Retro: Mistrovství Vysočiny 2009 long, D21C 19.01.2020 20.01.2020 18:44
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Maruška Kalousková 1 Mariánský ZOB 04.01.2020 06.01.2020 22:04
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27.11.2019 01.12.2019 00:30
David Klement 43 F1 Valy 15.01.2020 19.01.2020 13:49
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 12 Poteplí (H12) 09.06.2019 11.06.2019 00:05
Martin Lacina 31 PZL Na Plazech 05.01.2020 07.01.2020 23:12
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 18 TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 15.05.2019 03.06.2019 22:30
Albert Mareš 49 F1 Chumava 18.12.2019 21.12.2019 00:06
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 06.10.2018 04.03.2019 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04.12.2019 06.12.2019 11:00
Ferda Polášek 46 OŽ Ondřejov 29.09.2019 01.10.2019 16:27
Ondřej Pospíšil 161 Vánoční orienťák DKP ve Hvězdě 07.01.2020 07.01.2020 00:19
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 8 2019_11_03_Kytín 03.11.2019 03.11.2019 23:06
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07.12.2019 08.12.2019 18:57
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 21:53
Viki Škáchová 4 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 11:26
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25.05.2019 26.05.2019 17:53
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 17 OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 20.10.2019 21.10.2019 21:28
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 13 Orienteering adventure E3 09.08.2019 10.08.2019 09:43
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 08.01.2020 19.01.2020 12:33
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 19.10.2019 21.10.2019 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Eliška Zemanová 0

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Martin Gregor Retro: Mistrovství Vysočiny 2009 long, D21C 19.01.2020 Retro 20.01.2020 18:44
David Klement F1 Valy 15.01.2020 Tréninky 19.01.2020 13:49
Dorotka Tichá F1na Kozla 08.01.2020 Tréninky 19.01.2020 12:33
David Klement F1 Kozel 08.01.2020 Tréninky 11.01.2020 17:09
Ondřej Pospíšil ŽA klasika Hostomice 06.05.2018 Závody 11.01.2020 14:39
Ondřej Pospíšil PPŽ - Hostivice 16.05.2018 Závody 11.01.2020 14:35
David Klement PZL Na Plazech 05.01.2020 PZL 11.01.2020 13:45
Ondřej Pospíšil MTBO liga - 6. trénink 2018 / 8. ročník memoriálu Alexeje Petroviče Maresjeva 17.05.2018 MTBO 11.01.2020 13:29
Ondřej Pospíšil PPŽ - Milíčák 23.05.2018 Závody 11.01.2020 13:18
Ondřej Pospíšil Oblastní mistrovství na klasice 2018 - Kytín 13.05.2018 Závody 11.01.2020 13:12

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Dorotka Tichá F1 Říčany 3 Dodo 12.12.2019 17:30
Lucie Řadová Tour de Prague 4 Lucka 11.12.2019 22:59
Albert Mareš F1 Kejkol 4 Michal 03.12.2019 12:11
Dominika Plochová F1 Kejkol 1 Michal 28.11.2019 12:35
Barbora Ptáčková 2019_11_03_Kytín 1 Tonda Šubrt 05.11.2019 20:08
Anna Kváčová Anna Kváčová 1 Tonda Šubrt 05.11.2019 19:58
Dorotka Tichá PŽ Kytín 1 Dominika 05.11.2019 01:23
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 1 Tonda Šubrt 22.10.2019 23:37
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 22:47