RSS-strøm

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Hanka B 1 O-liga #2 Petřín 18.03.2021 18.03.2021 23:14
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
David Dobal 1 Manufaktura Pražského jarního žebříčku 30.04.2022 05.05.2022 22:26
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Petr Dvořák 7 OŽ Černé Voděrady D12 Alžbět 26.03.2023 26.03.2023 15:43
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Josef Goder 0
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Martin Gregor 4 UsynligO: Bramberk 20.04.2020 20.04.2020 20:52
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
všichni Havlíkovi 24 PŽ Nový Knín H35 Tomáš 22.10.2022 22.10.2022 18:36
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Marketa Janečková 6 15.5 H12 Veřejný závod Butovice Tomáš Janeček 15.05.2022 15.05.2022 21:47
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Maruška Kalousková 5 PrDeL KL Mehelník 24.05.2020 25.05.2020 22:46
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27.11.2019 01.12.2019 00:30
David Klement 47 F1 Juliána 12.02.2020 19.02.2020 08:42
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 18 JPK2020 - Petřín 17.06.2020 17.06.2020 19:27
Martin Lacina 37 PZL Čertův žaket (dlouhá) 31.12.2020 01.01.2021 18:34
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Lucia Malá 0
Milan Malačka 29 JRD distanční zkrácená 20.02.2021 20.02.2021 15:47
Albert Mareš 49 F1 Chumava 18.12.2019 21.12.2019 00:06
Nela Marešová 3 Distanční štafety Hvězda 16.11.2020 08.12.2020 13:46
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 49 ČPŠ Kamenice neděle 23.04.2023 23.04.2023 17:25
Martin Nývlt 4 o-liga Petřín 18.03.2021 18.03.2021 21:10
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04.12.2019 06.12.2019 11:00
Ferda Polášek 130 OŽ Konojedy 25.06.2023 29.06.2023 15:30
Ondřej Pospíšil 1250 COT Plzeňsko E4 - middle 06.07.2024 08.07.2024 00:52
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 14 Mily_Bor_2022_03_27_Barča_D14 27.03.2022 03.04.2022 22:51
O+L+B Ptáčkovi 47 Ejpovice_2023_04_02_H12_Ondra 02.04.2023 07.04.2023 23:28
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07.12.2019 08.12.2019 18:57
ema řehořková 1 Drásov 13.09.2020 22.09.2020 23:01
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Václav Sedlák 6 Oblastní žebříček 27.03.2022 27.03.2022 18:09
Helena Sedláková 2 Oblastní žebříček - D10F 01.05.2022 02.05.2022 00:17
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 21:53
Viki Škáchová 5 PRDOL Kozly 17.05.2020 20.05.2020 20:17
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 32 Filip Hladík - Požáry 16.10.2022 17.10.2022 21:23
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 20 OŽ Drásov (H12) 13.09.2020 14.09.2020 11:25
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 146 Bohemia orienteering E1 26.07.2023 26.07.2023 23:39
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 08.01.2020 19.01.2020 12:33
Augustina Uhlíková 4 Trénink Hvězda (krátká) 22.10.2020 22.10.2020 22:11
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Bětka Vondráčková 1 D12 Jívka oblastní žebříček 05.09.2020 06.09.2020 22:41
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Jolanka Vondráčková 1 OŽ Jevany D10 12.09.2020 23.09.2020 00:10
Jolča Vondráčková 0
Eliška Zemanová 0

De siste kartene 20 | 50 | 100 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Ondřej Pospíšil COT Plzeňsko / E3 - klasika 05.07.2024 Závody 08.07.2024 00:51
Ondřej Pospíšil COT Plzeňsko E4 - middle 06.07.2024 Závody 08.07.2024 00:52
Ondřej Pospíšil Veteraniáda H35 - klasika 29.06.2024 Závody 01.07.2024 22:57
Ondřej Pospíšil Veteraniáda H35 - middle 30.06.2024 Závody 01.07.2024 22:57
Ondřej Pospíšil Veteraniáda H35 - sprint 28.06.2024 Závody 01.07.2024 22:57
Ondřej Pospíšil ŽB Zdechovice - klasika 02.06.2024 Závody 04.06.2024 08:02
Ondřej Pospíšil ŽB Zdechovice - krátká 01.06.2024 Závody 04.06.2024 08:01
Ondřej Pospíšil ŽB - sprint Chvaletice 01.06.2024 Závody 04.06.2024 08:01
Ondřej Pospíšil PŽ Dubenec / H21L 26.05.2024 Závody 26.05.2024 22:18
Ondřej Pospíšil ČP štafet - Bouchalka / neděle 12.05.2024 Závody 14.05.2024 00:56
Ondřej Pospíšil OblŽ Voznice 08.05.2024 Závody 09.05.2024 08:18
Ondřej Pospíšil Mistrovství oblasti na krátké - Petrohrad 01.05.2024 Závody 05.05.2024 00:43
Ondřej Pospíšil ŽB Tužín H21B 28.04.2024 Závody 05.05.2024 00:32
Ondřej Pospíšil ŽB Tužín - klasika H21B 27.04.2024 Závody 05.05.2024 00:24
Ondřej Pospíšil Oblastní mistrovství sprintových štafet / MIX 20.04.2024 Závody 05.05.2024 00:05
Ondřej Pospíšil Oblastní mistrovství ve sprintu 20.04.2024 Závody 04.05.2024 23:57
Ondřej Pospíšil Praga Magica 2024 / mapa 2 14.04.2024 Závody 16.04.2024 08:50
Ondřej Pospíšil Praga Magica 2024 - mapa 1 14.04.2024 Závody 16.04.2024 08:47
Ondřej Pospíšil PŽ Senomaty neděle / H21L 07.04.2024 Závody 07.04.2024 23:24
Ondřej Pospíšil PŽ Senomaty sobota - H21L 06.04.2024 Závody 07.04.2024 23:24

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Ferda Polášek Tour de Braník 5 Ondřej Pospíšil 21.11.2022 01:40
Ondřej Pospíšil PŽ Řevnice 2 Ondřej Pospíšil 20.11.2022 23:48
Ferda Polášek OŽ Požáry 2 Ferda 24.10.2022 10:44
Petr Dvořák OŽ Nový Knín D12 Alžbět 1 Tonda Šubrt 22.10.2022 18:55
Petr Dvořák OŽ Nový Knín D10 Šarlotka 1 Tonda Šubrt 22.10.2022 18:45
Petr Dvořák OŽ Pohoří D12 Alžbět 1 Tonda Šubrt 16.10.2022 21:31
Petr Dvořák OŽ Pohoří D10 Šarlotka 1 Tonda Šubrt 16.10.2022 21:20
Jirka Svoboda MČR štafet 2 Jirka Svoboda 12.10.2022 12:17
O+L+B Ptáčkovi Svárov_2022_02_10_H10_Ondra 1 Tonda Šubrt 10.10.2022 20:25
O+L+B Ptáčkovi Točná_2022_01_10_H10_Ondra 1 Tonda Šubrt 10.10.2022 20:23