RSS-strøm

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Du kan lage ditt eget digitale kartarkiv ved å angi tilgangskoden som du får av administratoren.

Brukere

Navn Kart Siste kart Dato Oppdatert
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 1 Nedamov 13.10.2019 19.10.2019 21:07
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 45 Rumcajsovy Míle 2019 E3 18.08.2019 19.08.2019 19:25
David Klement 29 ŽB Těptín 08.09.2019 27.09.2019 19:26
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Vladimír Kváča 1 Mistrovství oblasti na klasické trati 25.05.2019 25.05.2019 18:28
Honza Lacina 12 Poteplí (H12) 09.06.2019 11.06.2019 00:05
Martin Lacina 26 Těptín - žebříček-B (H40B) 08.09.2019 12.09.2019 22:58
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 18 TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 15.05.2019 03.06.2019 22:30
Albert Mareš 44 Mapový trénink Studený vrch 04.09.2019 13.09.2019 19:19
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 06.10.2018 04.03.2019 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 12 ČP sprint Šumperk 11.05.2019 13.05.2019 11:01
Ferda Polášek 46 OŽ Ondřejov 29.09.2019 01.10.2019 16:27
Ondřej Pospíšil 94 PŽ Kostelec n. Černými lesy 20.10.2019 21.10.2019 01:00
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 5 2019_10_13_Nedamov 13.10.2019 13.10.2019 20:00
Lucie Řadová 6 B-žebříček Kamenice, Krátká 08.09.2019 08.09.2019 22:30
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 1 OM krátká trať 08.05.2019 10.05.2019 11:11
Magdalena Škáchová 16 MČR KT kvalifikace 2019 22.06.2019 24.06.2019 16:31
Viki Škáchová 3 OŽ Týnec n. Sázavou 07.04.2019 09.04.2019 09:21
Zuzka Škáchová 2 OŽ Týnec n. Sázavou 07.04.2019 09.04.2019 09:35
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25.05.2019 26.05.2019 17:53
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 17 OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 20.10.2019 21.10.2019 21:28
Jirka Svoboda 13 Orienteering adventure E3 09.08.2019 10.08.2019 09:43
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 9 ČPŠ Třemešek 12.05.2019 14.05.2019 21:55
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 19.10.2019 21.10.2019 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Eliška Zemanová 0

De siste kartene 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Dato Kategori Oppdatert
Jolana Vondráčková 20.10.2019 Závody 21.10.2019 23:39
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 20.10.2019 Závody 21.10.2019 21:28
Adam Svoboda OŽ Olešná u Rakovníka (H10) 19.10.2019 Závody 21.10.2019 21:25
Ondřej Pospíšil PŽ Kostelec n. Černými lesy 20.10.2019 Závody 21.10.2019 01:00
Ondřej Pospíšil PŽ - Olešná 19.10.2019 Závody 21.10.2019 00:51
Petra Šilerová Oblastní žebříček 12.10.2019 Závody 20.10.2019 14:28
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 Závody 20.10.2019 13:52
Jirka Červený Nedamov 13.10.2019 Závody 19.10.2019 21:07
Václav Sedlák 2019 Hradešínský les 12.10.2019 Závody 20.10.2019 13:50
Julie Šavelová Julie Šavelová 17.10.2019 Závody 17.10.2019 14:45

Siste kommenterte kart 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kart Kommentarer Siste kommentar av Oppdatert
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 1 Tonda Šubrt 22.10.2019 23:37
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 22:47
Petra Šilerová Oblastní žebříček 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 22:43
Julie Šavelová Julie Šavelová 2 Julča 18.10.2019 22:13
Barbora Ptáčková 2019_10_13_Nedamov 2 Přemek Novák 14.10.2019 21:50
Barbora Ptáčková 2019_09_29_Ondřejov 2 Barbora Ptáčková 13.10.2019 22:03
Adam Svoboda OŽ Ondřejov (H10) 1 Tonda Šubrt 03.10.2019 23:35
Alexander Karych Karkoška 1 Tonda Šubrt 03.10.2019 23:30
Barbora Ptáčková 2019_09_28_Nové_Strašecí 1 Tonda Šubrt 03.10.2019 23:13