RSS feed

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Możesz stworzyć swoją własną bazę map wpisując kod, którzy otrzymasz od administratora.

Użytkownicy

Nazwa Map Ostatnia mapa Data Zaktualizowana
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29/09/2019 14/10/2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24/03/2019 24/03/2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01/05/2019 02/05/2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03/11/2019 06/11/2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31/03/2019 01/04/2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07/04/2019 10/04/2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06/04/2019 06/04/2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01/05/2019 04/05/2019 10:41
Josef Goder 0
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01/05/2019 01/05/2019 18:06
Martin Gregor 4 UsynligO: Bramberk 20/04/2020 20/04/2020 20:52
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01/05/2019 01/05/2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31/03/2019 31/03/2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30/03/2019 01/04/2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07/04/2019 08/04/2019 08:22
Maruška Kalousková 5 PrDeL KL Mehelník 24/05/2020 25/05/2020 22:46
Alexander Karych 2 Karkoška 29/09/2019 01/10/2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27/11/2019 01/12/2019 00:30
David Klement 47 F1 Juliána 12/02/2020 19/02/2020 08:42
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31/03/2019 31/03/2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03/11/2019 04/11/2019 08:49
Honza Lacina 18 JPK2020 - Petřín 17/06/2020 17/06/2020 19:27
Martin Lacina 35 Opět na Kozla 2020 (B) 08/03/2020 09/03/2020 23:39
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24/03/2019 24/03/2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 27 VT Portugalsko - NOB 2 21/02/2020 24/02/2020 07:28
Albert Mareš 49 F1 Chumava 18/12/2019 21/12/2019 00:06
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21/04/2019 23/04/2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23/06/2019 29/06/2019 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 06/10/2018 04/03/2019 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04/12/2019 06/12/2019 11:00
Ferda Polášek 70 Rumcajsovy Míle E3 2020 19/07/2020 25/07/2020 19:44
Ondřej Pospíšil 193 Rum. míle 2020 -E3 19/07/2020 22/07/2020 22:32
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07/04/2019 07/04/2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 8 2019_11_03_Kytín 03/11/2019 03/11/2019 23:06
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07/12/2019 08/12/2019 18:57
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28/04/2019 29/04/2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17/10/2019 17/10/2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19/10/2019 20/10/2019 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12/10/2019 20/10/2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27/11/2019 28/11/2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27/11/2019 28/11/2019 21:53
Viki Škáchová 5 PRDOL Kozly 17/05/2020 20/05/2020 20:17
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03/11/2019 22/11/2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12/06/2019 16/06/2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01/05/2019 01/05/2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30/05/2019 31/05/2019 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25/05/2019 26/05/2019 17:53
Vojtěch Šubrt 3 13/04/2019 13/04/2019 21:00
Adam Svoboda 18 Šárka Trať A - dlouhé postupy 4,4 km 18/03/2020 22/03/2020 18:45
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 24 Tis u Blatna, E1 14/08/2020 14/08/2020 23:15
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07/04/2019 07/04/2019 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 08/01/2020 19/01/2020 12:33
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 19/10/2019 21/10/2019 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 28/04/2019 29/04/2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28/04/2019 01/05/2019 16:39
Jolana Vondráčková 2 20/10/2019 21/10/2019 23:39
Eliška Zemanová 0

Ostatnie mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Data Kategoria Zaktualizowana
Jirka Svoboda Tis u Blatna, E1 14/08/2020 Závody 14/08/2020 23:15
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E3 2020 19/07/2020 Závody 25/07/2020 19:44
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E2 2020 18/07/2020 Závody 25/07/2020 19:34
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E1 2020 18/07/2020 Závody 25/07/2020 19:32
Ferda Polášek Botas E3 2020 12/07/2020 Závody 25/07/2020 18:12
Ferda Polášek Botas E2 2020 11/07/2020 Závody 25/07/2020 18:12
Ferda Polášek Botas E1 2020 10/07/2020 Závody 25/07/2020 18:12
Ondřej Pospíšil Běhej s mapou - Tanvald 27/06/2020 Závody 22/07/2020 23:04
Ondřej Pospíšil HSH cup 2020 - E1 10/07/2020 Závody 22/07/2020 22:58
Ondřej Pospíšil HSH cup 2020 - E3 12/07/2020 Závody 22/07/2020 22:54

Ostatnio skomentowane mapy 10 | 20 | 50 | wszystkie

Nazwa Mapa Komentarze Ostatni komentujący: Zaktualizowana
Dorotka Tichá F1 Říčany 3 Dodo 12/12/2019 17:30
Lucie Řadová Tour de Prague 4 Lucka 11/12/2019 22:59
Albert Mareš F1 Kejkol 4 Michal 03/12/2019 12:11
Dominika Plochová F1 Kejkol 1 Michal 28/11/2019 12:35
Barbora Ptáčková 2019_11_03_Kytín 1 Tonda Šubrt 05/11/2019 20:08
Anna Kváčová Anna Kváčová 1 Tonda Šubrt 05/11/2019 19:58
Dorotka Tichá PŽ Kytín 1 Dominika 05/11/2019 01:23
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 1 Tonda Šubrt 22/10/2019 23:37
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 20/10/2019 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 20/10/2019 22:47