RSS akis

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

You can create your own digital orienteering map archive by entering the access code provided by the administrator.

Kullanicilar

Ad Haritalar Son harita Tarih Güncelleme
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29/09/2019 14/10/2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24/03/2019 24/03/2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01/05/2019 02/05/2019 18:58
Jirka Červený 1 Nedamov 13/10/2019 19/10/2019 21:07
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31/03/2019 01/04/2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07/04/2019 10/04/2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06/04/2019 06/04/2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01/05/2019 04/05/2019 10:41
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01/05/2019 01/05/2019 18:06
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01/05/2019 01/05/2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31/03/2019 31/03/2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30/03/2019 01/04/2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07/04/2019 08/04/2019 08:22
Alexander Karych 2 Karkoška 29/09/2019 01/10/2019 14:36
Pavel Klaška 45 Rumcajsovy Míle 2019 E3 18/08/2019 19/08/2019 19:25
David Klement 29 ŽB Těptín 08/09/2019 27/09/2019 19:26
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31/03/2019 31/03/2019 21:23
Vladimír Kváča 1 Mistrovství oblasti na klasické trati 25/05/2019 25/05/2019 18:28
Honza Lacina 12 Poteplí (H12) 09/06/2019 11/06/2019 00:05
Martin Lacina 26 Těptín - žebříček-B (H40B) 08/09/2019 12/09/2019 22:58
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24/03/2019 24/03/2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 18 TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 15/05/2019 03/06/2019 22:30
Albert Mareš 44 Mapový trénink Studený vrch 04/09/2019 13/09/2019 19:19
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21/04/2019 23/04/2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23/06/2019 29/06/2019 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 06/10/2018 04/03/2019 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 12 ČP sprint Šumperk 11/05/2019 13/05/2019 11:01
Ferda Polášek 46 OŽ Ondřejov 29/09/2019 01/10/2019 16:27
Ondřej Pospíšil 94 PŽ Kostelec n. Černými lesy 20/10/2019 21/10/2019 01:00
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07/04/2019 07/04/2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 5 2019_10_13_Nedamov 13/10/2019 13/10/2019 20:00
Lucie Řadová 6 B-žebříček Kamenice, Krátká 08/09/2019 08/09/2019 22:30
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28/04/2019 29/04/2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17/10/2019 17/10/2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19/10/2019 20/10/2019 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12/10/2019 20/10/2019 14:28
Michal Škácha 1 OM krátká trať 08/05/2019 10/05/2019 11:11
Magdalena Škáchová 16 MČR KT kvalifikace 2019 22/06/2019 24/06/2019 16:31
Viki Škáchová 3 OŽ Týnec n. Sázavou 07/04/2019 09/04/2019 09:21
Zuzka Škáchová 2 OŽ Týnec n. Sázavou 07/04/2019 09/04/2019 09:35
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12/06/2019 16/06/2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01/05/2019 01/05/2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30/05/2019 31/05/2019 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25/05/2019 26/05/2019 17:53
Vojtěch Šubrt 3 13/04/2019 13/04/2019 21:00
Adam Svoboda 17 OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 20/10/2019 21/10/2019 21:28
Jirka Svoboda 13 Orienteering adventure E3 09/08/2019 10/08/2019 09:43
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07/04/2019 07/04/2019 20:25
Dorotka Tichá 9 ČPŠ Třemešek 12/05/2019 14/05/2019 21:55
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 19/10/2019 21/10/2019 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 28/04/2019 29/04/2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28/04/2019 01/05/2019 16:39
Jolana Vondráčková 2 20/10/2019 21/10/2019 23:39
Eliška Zemanová 0

Son haritalar 10 | 20 | 50 | hepsi

Ad Harita Tarih Kategori Güncelleme
Jolana Vondráčková 20/10/2019 Závody 21/10/2019 23:39
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 20/10/2019 Závody 21/10/2019 21:28
Adam Svoboda OŽ Olešná u Rakovníka (H10) 19/10/2019 Závody 21/10/2019 21:25
Ondřej Pospíšil PŽ Kostelec n. Černými lesy 20/10/2019 Závody 21/10/2019 01:00
Ondřej Pospíšil PŽ - Olešná 19/10/2019 Závody 21/10/2019 00:51
Petra Šilerová Oblastní žebříček 12/10/2019 Závody 20/10/2019 14:28
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 19/10/2019 Závody 20/10/2019 13:52
Jirka Červený Nedamov 13/10/2019 Závody 19/10/2019 21:07
Václav Sedlák 2019 Hradešínský les 12/10/2019 Závody 20/10/2019 13:50
Julie Šavelová Julie Šavelová 17/10/2019 Závody 17/10/2019 14:45

Son yorum yapilan haritalar 10 | 20 | 50 | hepsi

Ad Harita Yorumlar Son yorum yapan Güncelleme
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 1 Tonda Šubrt 22/10/2019 23:37
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 20/10/2019 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 20/10/2019 22:47
Petra Šilerová Oblastní žebříček 1 Tonda Šubrt 20/10/2019 22:43
Julie Šavelová Julie Šavelová 2 Julča 18/10/2019 22:13
Barbora Ptáčková 2019_10_13_Nedamov 2 Přemek Novák 14/10/2019 21:50
Barbora Ptáčková 2019_09_29_Ondřejov 2 Barbora Ptáčková 13/10/2019 22:03
Adam Svoboda OŽ Ondřejov (H10) 1 Tonda Šubrt 03/10/2019 23:35
Alexander Karych Karkoška 1 Tonda Šubrt 03/10/2019 23:30
Barbora Ptáčková 2019_09_28_Nové_Strašecí 1 Tonda Šubrt 03/10/2019 23:13