RSS kanál

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 1 Nedamov 13.10.2019 19.10.2019 21:07
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 45 Rumcajsovy Míle 2019 E3 18.08.2019 19.08.2019 19:25
David Klement 29 ŽB Těptín 08.09.2019 27.09.2019 19:26
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Vladimír Kváča 1 Mistrovství oblasti na klasické trati 25.05.2019 25.05.2019 18:28
Honza Lacina 12 Poteplí (H12) 09.06.2019 11.06.2019 00:05
Martin Lacina 26 Těptín - žebříček-B (H40B) 08.09.2019 12.09.2019 22:58
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 18 TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 15.05.2019 03.06.2019 22:30
Albert Mareš 44 Mapový trénink Studený vrch 04.09.2019 13.09.2019 19:19
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 06.10.2018 04.03.2019 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 12 ČP sprint Šumperk 11.05.2019 13.05.2019 11:01
Ferda Polášek 46 OŽ Ondřejov 29.09.2019 01.10.2019 16:27
Ondřej Pospíšil 94 PŽ Kostelec n. Černými lesy 20.10.2019 21.10.2019 01:00
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 5 2019_10_13_Nedamov 13.10.2019 13.10.2019 20:00
Lucie Řadová 6 B-žebříček Kamenice, Krátká 08.09.2019 08.09.2019 22:30
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 1 OM krátká trať 08.05.2019 10.05.2019 11:11
Magdalena Škáchová 16 MČR KT kvalifikace 2019 22.06.2019 24.06.2019 16:31
Viki Škáchová 3 OŽ Týnec n. Sázavou 07.04.2019 09.04.2019 09:21
Zuzka Škáchová 2 OŽ Týnec n. Sázavou 07.04.2019 09.04.2019 09:35
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25.05.2019 26.05.2019 17:53
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 15 OŽ Hradešín (H10) 12.10.2019 14.10.2019 21:14
Jirka Svoboda 13 Orienteering adventure E3 09.08.2019 10.08.2019 09:43
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 9 ČPŠ Třemešek 12.05.2019 14.05.2019 21:55
Augustina Uhlíková 1 OŽ Ondřejov (D10) 29.09.2019 30.09.2019 22:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Jolana Vondráčková 1 Týnec nad Sázavou - oblastní žebříček 01.04.2019 08.04.2019 09:15

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ondřej Pospíšil PŽ Kostelec n. Černými lesy 20.10.2019 Závody 21.10.2019 01:00
Ondřej Pospíšil PŽ - Olešná 19.10.2019 Závody 21.10.2019 00:51
Petra Šilerová Oblastní žebříček 12.10.2019 Závody 20.10.2019 14:28
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 Závody 20.10.2019 13:52
Jirka Červený Nedamov 13.10.2019 Závody 19.10.2019 21:07
Václav Sedlák 2019 Hradešínský les 12.10.2019 Závody 20.10.2019 13:50
Julie Šavelová Julie Šavelová 17.10.2019 Závody 17.10.2019 14:45
Albert Mareš Bohemia E4 27.07.2019 Závody 15.10.2019 23:01
Adam Svoboda OŽ Hradešín (H10) 12.10.2019 Závody 14.10.2019 21:14
Filip Balga OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 Závody 14.10.2019 20:48

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 22:47
Petra Šilerová Oblastní žebříček 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 22:43
Julie Šavelová Julie Šavelová 2 Julča 18.10.2019 22:13
Barbora Ptáčková 2019_10_13_Nedamov 2 Přemek Novák 14.10.2019 21:50
Barbora Ptáčková 2019_09_29_Ondřejov 2 Barbora Ptáčková 13.10.2019 22:03
Adam Svoboda OŽ Ondřejov (H10) 1 Tonda Šubrt 03.10.2019 23:35
Alexander Karych Karkoška 1 Tonda Šubrt 03.10.2019 23:30
Barbora Ptáčková 2019_09_28_Nové_Strašecí 1 Tonda Šubrt 03.10.2019 23:13
Ferda Polášek OŽ Ondřejov 2 Ferda Polášek 02.10.2019 12:24
Adam Svoboda OŽ - Nové Strašecí (H10) 1 Jára Prouza 29.09.2019 18:31
Ondřej Pospíšil O-liga #7 2 Ondra Pospíšil 26.08.2019 19:10
Ferda Polášek Botas E3 2019 2 Ferda Polášek 18.07.2019 15:53
Albert Mareš MČR krátká Trutnov kvalifikace 2 Albert Mareš 17.07.2019 23:43
Přemek Novák MČR na krátký - kvalifikace 2 Přemek Novák 17.07.2019 12:22
David Klement Třemošná E1 1 Lucie Řadová 17.07.2019 11:37
Ondřej Pospíšil MČR sprintových štafet - Zlín 4 Ondra už je zase odhlášenej 12.06.2019 03:35
Magdalena Škáchová ČP Doksy 1 Michal 07.06.2019 00:19
Adam Svoboda OŽ - Manufaktura Český pohár (H10) 1 Tonda Šubrt 06.06.2019 12:06
Adam Svoboda 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva (H10) 1 Tonda Šubrt 06.06.2019 12:04
Barbora Ptáčková 2019_05_01_Čelákovice 2 Barča 30.05.2019 22:04
Ferda Polášek EPO OB Suchdol 2 Martin Lacina 30.05.2019 14:29
Albert Mareš MO klasika Mnichovice 2 Albert Mareš 29.05.2019 17:17
Lucie Řadová PŽ Mnichovice 1 KubaŘ 28.05.2019 18:32
Adéla Snížková Mnichovice Klasika D12 2 Michal Škácha 27.05.2019 23:37
Přemek Novák Východočeský OŽ 1 Michal Škácha 27.05.2019 23:30
Přemek Novák Východočeský OŽ 2 Přemek Novák 26.05.2019 09:31
Matěj Šubrt STOLV Cup Graz Mariatrost 1 Milan Malačka 24.05.2019 08:47
Albert Mareš ŽA Šumperk 9 Přemek 17.05.2019 22:57
Milan Malačka ŽA Šumperk 2 Přemek 17.05.2019 22:49
Magdalena Škáchová A sprint v Šumperku 8 Milan Malačka 17.05.2019 16:10
Pavel Klaška ČPŠ Třemešek Neděle - 2. úsek 3 Milan Malačka 16.05.2019 00:15
Adéla Snížková Šumperk Štafety SO D12-2 1 Tonda Šubrt 15.05.2019 22:59
Adéla Snížková Šumperk Štafety NE D12-3 2 Tonda Šubrt 15.05.2019 22:58
Dorotka Tichá ČPŠ Třemešek 3 Dorotka Tichá 15.05.2019 18:22
Pavel Klaška Liga Vysočiny Lipnice - Sprint 2 Pavel Klaška 15.05.2019 11:23
Pavel Klaška ČP Sprint Šumperk 5 Madla Škáchová 14.05.2019 19:12
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - NOB 1 Madla Škáchová 13.05.2019 20:00
Magdalena Škáchová Štafety Třemešek 4 Madla Škáchová 13.05.2019 19:58
Dominika Plochová ČP sprint Šumperk 5 Michal 13.05.2019 17:13
Magdalena Škáchová Mistrovství oblasti na KT 2 Pavel Klaška 13.05.2019 01:29
Pavel Klaška Liga Vysočiny Lipnice Middle 2 Pavel Klaška 13.05.2019 00:29
Honza Lacina Všenory (H12) 1 Pavel Klaška 13.05.2019 00:27
Adéla Snížková Všenory Krátká trať D12 1 Tonda Šubrt 08.05.2019 22:06
Magdalena Škáchová TSM one man relay 2 Madla Škáchová 08.05.2019 19:05
Pavel Klaška OŽ Čelákovice 9 Milan Malačka 08.05.2019 00:24
Alice Gregorová PŽ Čelákovice D12 1 Tonda Šubrt 06.05.2019 23:19
Marek Gregor PŽ Čelákovice H10 1 Tonda Šubrt 06.05.2019 23:12
Adam Svoboda OŽ - Čelákovice (H10) 1 Tonda Šubrt 06.05.2019 22:58
Vojta Černý PŽ Čelákovice 1 Tonda Šubrt 06.05.2019 22:53