Ferda Polášek |
Tour de Braník |
5 |
Ondřej Pospíšil |
21/11/2022 01:40 |
Ondřej Pospíšil |
PŽ Řevnice |
2 |
Ondřej Pospíšil |
20/11/2022 23:48 |
Ferda Polášek |
OŽ Požáry |
2 |
Ferda |
24/10/2022 10:44 |
Petr Dvořák |
OŽ Nový Knín D12 Alžbět |
1 |
Tonda Šubrt |
22/10/2022 18:55 |
Petr Dvořák |
OŽ Nový Knín D10 Šarlotka |
1 |
Tonda Šubrt |
22/10/2022 18:45 |
Petr Dvořák |
OŽ Pohoří D12 Alžbět |
1 |
Tonda Šubrt |
16/10/2022 21:31 |
Petr Dvořák |
OŽ Pohoří D10 Šarlotka |
1 |
Tonda Šubrt |
16/10/2022 21:20 |
Jirka Svoboda |
MČR štafet |
2 |
Jirka Svoboda |
12/10/2022 12:17 |
O+L+B Ptáčkovi |
Svárov_2022_02_10_H10_Ondra |
1 |
Tonda Šubrt |
10/10/2022 20:25 |
O+L+B Ptáčkovi |
Točná_2022_01_10_H10_Ondra |
1 |
Tonda Šubrt |
10/10/2022 20:23 |
O+L+B Ptáčkovi |
Svárov_2022_02_10_D10_Lucka |
1 |
Tonda Subrt |
10/10/2022 20:21 |
O+L+B Ptáčkovi |
Točná_2022_01_10_D10_Lucka |
1 |
Tonda Šubrt |
10/10/2022 20:18 |
všichni Havlíkovi |
PŽ Točná D12 Terka |
1 |
Tonda Šubrt |
01/10/2022 19:18 |
všichni Havlíkovi |
PŽ Točná D12 Zuzka |
1 |
Tonda Šubrt |
01/10/2022 18:55 |
O+L+B Ptáčkovi |
Hradešín_2022_09_28_D10_Lucka |
1 |
Tonda |
29/09/2022 11:14 |
O+L+B Ptáčkovi |
Hradešín_2022_09_28_H10_Ondra |
1 |
Tonda |
29/09/2022 11:11 |
Ondřej Pospíšil |
PŽ Chyňava - 2022 |
2 |
Ondra |
13/06/2022 13:12 |
O+L+B Ptáčkovi |
Chyňava_2022_05_29_H10_Ondra |
1 |
Tonda |
01/06/2022 10:57 |
O+L+B Ptáčkovi |
Chyňava_2022_05_29_D10_Lucka |
1 |
Tonda |
01/06/2022 10:53 |
Marketa Janečková |
15.5 D10 Butovice Veřejný závod Eliška Janečková |
1 |
Tonda Šubrt |
16/05/2022 18:40 |
Marketa Janečková |
15.5 H12 Veřejný závod Butovice Tomáš Janeček |
1 |
Tonda Šubrt |
16/05/2022 18:35 |
O+L+B Ptáčkovi |
2021_11_18_Hvězda_Helloween |
1 |
Tonda |
19/11/2021 10:48 |
Marketa Janečková |
D10F |
1 |
Tonda Šubrt |
11/11/2021 10:35 |
Marketa Janečková |
h10 nedele |
1 |
Tonda Šubrt |
11/11/2021 10:31 |
Marketa Janečková |
H10 sobota |
1 |
Tonda Šubrt |
11/11/2021 10:24 |
Tonda Šubrt |
Langusta - Jáchym Štys - H12 |
1 |
Tonda Šubrt |
23/10/2021 19:17 |
O+L+B Ptáčkovi |
|
1 |
Tonda Šubrt |
05/10/2021 23:29 |
Václav Sedlák |
Oblastní žebříček |
1 |
Tonda Šubrt |
03/10/2021 22:12 |
Tonda Šubrt |
Hvězda - delší - Dan Kořistka |
1 |
Jára Prouza |
23/10/2020 19:33 |
Augustina Uhlíková |
Trénink Hvězda (krátká) |
1 |
Jára Prouza |
23/10/2020 19:29 |
Tonda Šubrt |
Hvězda - dlouhá - Ema Řehořková |
1 |
Jára Prouza |
23/10/2020 19:26 |
ema řehořková |
Drásov |
1 |
Tonda Šubrt |
08/10/2020 23:38 |
Dorotka Tichá |
F1 Říčany |
3 |
Dodo |
12/12/2019 17:30 |
Lucie Řadová |
Tour de Prague |
4 |
Lucka |
11/12/2019 22:59 |
Albert Mareš |
F1 Kejkol |
4 |
Michal |
03/12/2019 12:11 |
Dominika Plochová |
F1 Kejkol |
1 |
Michal |
28/11/2019 12:35 |
Barbora Ptáčková |
2019_11_03_Kytín |
1 |
Tonda Šubrt |
05/11/2019 20:08 |
Anna Kváčová |
Anna Kváčová |
1 |
Tonda Šubrt |
05/11/2019 19:58 |
Dorotka Tichá |
PŽ Kytín |
1 |
Dominika |
05/11/2019 01:23 |
Adam Svoboda |
OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) |
1 |
Tonda Šubrt |
22/10/2019 23:37 |
Jirka Červený |
Nedamov |
1 |
Tonda Šubrt |
20/10/2019 23:02 |
Václav Sedlák |
2019 Olešná u Rakovníka |
1 |
Tonda Šubrt |
20/10/2019 22:47 |
Petra Šilerová |
Oblastní žebříček |
1 |
Tonda Šubrt |
20/10/2019 22:43 |
Julie Šavelová |
Julie Šavelová |
2 |
Julča |
18/10/2019 22:13 |
Barbora Ptáčková |
2019_10_13_Nedamov |
2 |
Přemek Novák |
14/10/2019 21:50 |
Barbora Ptáčková |
2019_09_29_Ondřejov |
2 |
Barbora Ptáčková |
13/10/2019 22:03 |
Adam Svoboda |
OŽ Ondřejov (H10) |
1 |
Tonda Šubrt |
03/10/2019 23:35 |
Alexander Karych |
Karkoška |
1 |
Tonda Šubrt |
03/10/2019 23:30 |
Barbora Ptáčková |
2019_09_28_Nové_Strašecí |
1 |
Tonda Šubrt |
03/10/2019 23:13 |
Ferda Polášek |
OŽ Ondřejov |
2 |
Ferda Polášek |
02/10/2019 12:24 |
Adam Svoboda |
OŽ - Nové Strašecí (H10) |
1 |
Jára Prouza |
29/09/2019 18:31 |
Ondřej Pospíšil |
O-liga #7 |
2 |
Ondra Pospíšil |
26/08/2019 19:10 |
Ferda Polášek |
Botas E3 2019 |
2 |
Ferda Polášek |
18/07/2019 15:53 |
Albert Mareš |
MČR krátká Trutnov kvalifikace |
2 |
Albert Mareš |
17/07/2019 23:43 |
Přemek Novák |
MČR na krátký - kvalifikace |
2 |
Přemek Novák |
17/07/2019 12:22 |
David Klement |
Třemošná E1 |
1 |
Lucie Řadová |
17/07/2019 11:37 |
Ondřej Pospíšil |
MČR sprintových štafet - Zlín |
4 |
Ondra už je zase odhlášenej |
12/06/2019 03:35 |
Magdalena Škáchová |
ČP Doksy |
1 |
Michal |
07/06/2019 00:19 |
Adam Svoboda |
OŽ - Manufaktura Český pohár (H10) |
1 |
Tonda Šubrt |
06/06/2019 12:06 |
Adam Svoboda |
3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva (H10) |
1 |
Tonda Šubrt |
06/06/2019 12:04 |
Barbora Ptáčková |
2019_05_01_Čelákovice |
2 |
Barča |
30/05/2019 22:04 |
Ferda Polášek |
EPO OB Suchdol |
2 |
Martin Lacina |
30/05/2019 14:29 |
Albert Mareš |
MO klasika Mnichovice |
2 |
Albert Mareš |
29/05/2019 17:17 |
Lucie Řadová |
PŽ Mnichovice |
1 |
KubaŘ |
28/05/2019 18:32 |
Adéla Snížková |
Mnichovice Klasika D12 |
2 |
Michal Škácha |
27/05/2019 23:37 |
Přemek Novák |
Východočeský OŽ |
1 |
Michal Škácha |
27/05/2019 23:30 |
Přemek Novák |
Východočeský OŽ |
2 |
Přemek Novák |
26/05/2019 09:31 |
Matěj Šubrt |
STOLV Cup Graz Mariatrost |
1 |
Milan Malačka |
24/05/2019 08:47 |
Albert Mareš |
ŽA Šumperk |
9 |
Přemek |
17/05/2019 22:57 |
Milan Malačka |
ŽA Šumperk |
2 |
Přemek |
17/05/2019 22:49 |
Magdalena Škáchová |
A sprint v Šumperku |
8 |
Milan Malačka |
17/05/2019 16:10 |
Pavel Klaška |
ČPŠ Třemešek Neděle - 2. úsek |
3 |
Milan Malačka |
16/05/2019 00:15 |
Adéla Snížková |
Šumperk Štafety SO D12-2 |
1 |
Tonda Šubrt |
15/05/2019 22:59 |
Adéla Snížková |
Šumperk Štafety NE D12-3 |
2 |
Tonda Šubrt |
15/05/2019 22:58 |
Dorotka Tichá |
ČPŠ Třemešek |
3 |
Dorotka Tichá |
15/05/2019 18:22 |
Pavel Klaška |
Liga Vysočiny Lipnice - Sprint |
2 |
Pavel Klaška |
15/05/2019 11:23 |
Pavel Klaška |
ČP Sprint Šumperk |
5 |
Madla Škáchová |
14/05/2019 19:12 |
Milan Malačka |
TSM soustředění Hradecko - NOB |
1 |
Madla Škáchová |
13/05/2019 20:00 |
Magdalena Škáchová |
Štafety Třemešek |
4 |
Madla Škáchová |
13/05/2019 19:58 |
Dominika Plochová |
ČP sprint Šumperk |
5 |
Michal |
13/05/2019 17:13 |
Magdalena Škáchová |
Mistrovství oblasti na KT |
2 |
Pavel Klaška |
13/05/2019 01:29 |
Pavel Klaška |
Liga Vysočiny Lipnice Middle |
2 |
Pavel Klaška |
13/05/2019 00:29 |
Honza Lacina |
Všenory (H12) |
1 |
Pavel Klaška |
13/05/2019 00:27 |
Adéla Snížková |
Všenory Krátká trať D12 |
1 |
Tonda Šubrt |
08/05/2019 22:06 |
Magdalena Škáchová |
TSM one man relay |
2 |
Madla Škáchová |
08/05/2019 19:05 |
Pavel Klaška |
OŽ Čelákovice |
9 |
Milan Malačka |
08/05/2019 00:24 |
Alice Gregorová |
PŽ Čelákovice D12 |
1 |
Tonda Šubrt |
06/05/2019 23:19 |
Marek Gregor |
PŽ Čelákovice H10 |
1 |
Tonda Šubrt |
06/05/2019 23:12 |
Adam Svoboda |
OŽ - Čelákovice (H10) |
1 |
Tonda Šubrt |
06/05/2019 22:58 |
Vojta Černý |
PŽ Čelákovice |
1 |
Tonda Šubrt |
06/05/2019 22:53 |
Adam Engel |
Čelákovice 1.5.2019 |
1 |
Tonda Šubrt |
06/05/2019 22:48 |
Dominika Plochová |
PŽ Čelákovice |
5 |
Gabča |
06/05/2019 02:13 |
Albert Mareš |
PŽ Čelákovice |
2 |
Albert Mareš |
03/05/2019 17:40 |
Milan Malačka |
PŽ Čelákovice |
1 |
Milan Malačka |
02/05/2019 10:04 |
Přemek Novák |
PŽ Čelákovice |
3 |
Přemek Novák |
02/05/2019 09:25 |
Ondřej Pospíšil |
Sprintový trénink by Milan M. 25.4.2019 / knockout sprint semifinále |
2 |
Ondřej Pospíšil |
02/05/2019 01:13 |
Ondřej Pospíšil |
PŽ Chyňava - klasika, 28.4.2019, H21L |
2 |
Ondřej Pospíšil |
02/05/2019 01:12 |
Milan Malačka |
PŽ Chyňava |
10 |
Milan Malačka |
02/05/2019 00:11 |
Jáchym Šubrt |
sprint čelakovice |
5 |
Dominika |
01/05/2019 23:48 |
Ondřej Pospíšil |
Mistrovství Belgie na klasické trati |
2 |
Ondra |
01/05/2019 21:17 |
Adéla Snížková |
Horka Krátká trať D12 |
1 |
Přemek Novák |
01/05/2019 21:08 |
Adéla Snížková |
Grébovka Sprint D12 |
1 |
Přemek Novák |
01/05/2019 21:06 |
Lucie Řadová |
PŽ Chyňava |
4 |
Lucie Řadová |
30/04/2019 23:15 |
Jakub Salinger |
Chyňava |
1 |
Přemek Novák |
30/04/2019 00:04 |
Magdalena Škáchová |
PŽ Chyňava |
2 |
Madla Škáchová |
29/04/2019 22:07 |
Tomáš Moravec |
Anežka Moravcová |
2 |
Michal Škácha |
29/04/2019 15:32 |
Tomáš Moravec |
Anežka Moravcová |
1 |
Jana Procházková |
29/04/2019 15:29 |
Tomáš Moravec |
Anežka Moravcová |
1 |
Jana Procházková |
29/04/2019 15:23 |
Adam Svoboda |
OŽ - Chyňava (H10) |
4 |
Michal Škácha |
29/04/2019 15:14 |
Martin Lacina |
Chýňava (H35L) |
1 |
Pavel Klaška |
29/04/2019 14:41 |
Dominika Plochová |
PŽ Chyňava |
7 |
Pavel Klaška |
29/04/2019 14:27 |
Přemek Novák |
PŽ Chyňava |
3 |
Pavel Klaška |
29/04/2019 14:24 |
Honza Lacina |
Chýňava (H12) |
2 |
Pavel Klaška |
29/04/2019 14:20 |
Honza Lacina |
Velikonoce ve skalách E3 (H12) |
2 |
Přemek Novák |
28/04/2019 23:03 |
Pavel Klaška |
Milanův KO-Sprint 3. kolo |
4 |
Pavel Klaška |
28/04/2019 01:55 |
Pavel Klaška |
Milanův KO-Sprint 2. kolo |
4 |
Milan Malačka |
28/04/2019 01:48 |
Pavel Klaška |
Milanův KO-Sprint 1. kolo |
2 |
Pavel Klaška |
27/04/2019 21:31 |
Magdalena Škáchová |
Velikonoce ve skalách |
3 |
Madla Škáchová |
27/04/2019 20:41 |
Honza Lacina |
Velikonoce ve skalách E2 (H12) |
1 |
Honza Lacina |
26/04/2019 20:35 |
Honza Lacina |
Velikonoce ve skalách E1 (H12) |
1 |
Přemek Novák |
26/04/2019 18:41 |
Honza Lacina |
Košátky (štafety) DH12 |
2 |
Honza Lacina |
23/04/2019 20:30 |
Adam Engel |
Velikonoce ve skalách |
1 |
Tonda Šubrt |
23/04/2019 14:36 |
Magdalena Škáchová |
MČR NOB 2019 |
1 |
Pavel Klaška |
17/04/2019 15:47 |
Magdalena Škáchová |
NOB TSM Kralovice |
4 |
Pavel Klaška |
17/04/2019 15:46 |
Ferda Polášek |
Mistrovství oblasti štafet |
2 |
Ferda |
16/04/2019 10:11 |
Adam Svoboda |
OŽ - Travčice (H10F) |
1 |
Tonda Šubrt |
15/04/2019 22:46 |
Adam Svoboda |
Mistrovství oblasti ve sprintu Gröbovka (H10) |
1 |
Tonda Šubrt |
15/04/2019 22:44 |
Ondřej Pospíšil |
ŽA - Boháňka / Skalka - 1.mapa |
1 |
Michal Škácha |
15/04/2019 09:39 |
Adam Svoboda |
OŽ - Týnec nad Sázavou (H10) |
3 |
Adam Svoboda |
14/04/2019 18:13 |
Adam Engel |
|
1 |
Tonda Šubrt |
13/04/2019 21:45 |
Pavel Klaška |
Tréninkový nočák před MČR od Martina Škvora |
2 |
Pavel Klaška |
12/04/2019 18:05 |
Magdalena Škáchová |
Kombotech TSM Kralovice |
2 |
Madla |
12/04/2019 00:04 |
Martin Lacina |
Týnec nad Sázavou (H35) |
4 |
Martin Lacina |
11/04/2019 22:51 |
Albert Mareš |
TSM Poustky - nočák |
2 |
Pavel Klaška |
11/04/2019 22:24 |
Jan Daněk |
Oblastní žebříček |
2 |
Pavel Klaška |
11/04/2019 22:21 |
Viki Škáchová |
OŽ Týnec n. Sázavou |
2 |
Madla Škáchová |
11/04/2019 21:15 |
Honza Lacina |
Týnec nad Sázavou (H12) |
1 |
Tonda Šubrt |
09/04/2019 21:45 |
Jirka Svoboda |
Týnec nad Sázavou žebříček |
1 |
Honza Víteček |
09/04/2019 19:29 |
Zuzka Škáchová |
OŽ Týnec n. Sázavou |
1 |
Pavel Klaška |
09/04/2019 12:36 |
Dorotka Tichá |
CEYOC relay |
1 |
Pavel Klaška |
09/04/2019 12:24 |
Ondřej Pospíšil |
EPO by Kurzovi |
1 |
Ondřej Pospíšil |
09/04/2019 01:31 |
Jana Procházková |
H12 Holý vrch Vítek |
4 |
Jana Procházková |
08/04/2019 21:08 |
Jolana Vondráčková |
Týnec nad Sázavou - oblastní žebříček |
1 |
Tonda Šubrt |
08/04/2019 20:16 |
Vojta Večerka |
Týnec nad Sázavou |
2 |
Tonda Šubrt |
08/04/2019 20:11 |
Matouš Junek |
Oblastní závod krátká trať |
1 |
Tonda Šubrt |
08/04/2019 20:01 |
Vojtěch Šubrt |
|
2 |
Michal Škácha |
08/04/2019 17:01 |
Jakub Dolák |
Mistrovství oblasti ve sprintu |
2 |
Pavel Klaška |
08/04/2019 15:34 |
Jan Daněk |
Grobovka oblastní mistrovství ve sprintu |
3 |
Přemek Novák |
07/04/2019 21:33 |
Jan Daněk |
Travčice |
2 |
Jan Daněk |
06/04/2019 18:24 |
Alex Konrád |
Oblastní žebříček |
1 |
Tonda Šubrt |
06/04/2019 00:04 |
Jana Procházková |
H12 Kejkol Vítek Procházka |
2 |
Tonda Šubrt |
05/04/2019 21:58 |
Martin Nývlt |
Middle Vajdstejn |
2 |
MartiN |
04/04/2019 12:39 |
Honza Lacina |
Kvílice |
1 |
Přemek Novák |
03/04/2019 21:25 |
Přemek Novák |
OM JČO ve sprintu |
4 |
Přemek Novák |
03/04/2019 21:20 |
Aino Heřmanová |
PŽ Kvílice |
3 |
Zuzana |
02/04/2019 23:23 |
Přemek Novák |
PŽ Kvílice |
3 |
Přemek Novák |
02/04/2019 19:15 |
Pavel Klaška |
Oblastní Přebor v nočáku |
3 |
Pavel Klaška |
02/04/2019 12:21 |
Magdalena Škáchová |
Mistrovství JO v KT 2019 |
1 |
Pavel Klaška |
02/04/2019 11:52 |
Vojta Černý |
PŽ Kvílice |
1 |
Tonda Šubrt |
01/04/2019 23:03 |
Dorotka Tichá |
PŽ Kvílice |
1 |
Lucie Řadová |
01/04/2019 21:13 |
Magdalena Škáchová |
Trénink Lipica |
3 |
Majda Škáchová |
01/04/2019 21:05 |
Pavel Klaška |
OŽ Kvílice |
2 |
Pavel Klaška |
01/04/2019 14:15 |
Dáša Tichá |
PŽ Kvílice |
4 |
Jára Prouza |
01/04/2019 12:18 |
Tonda Šubrt |
Patrik Dvořák |
1 |
Jára Prouza |
01/04/2019 12:14 |
Pavel Klaška |
Přebor Ještědské oblasti na middlu |
1 |
Milan Malačka |
01/04/2019 00:22 |
Pavel Klaška |
F1 Děd |
2 |
Pavel Klaška |
29/03/2019 02:19 |
Milan Malačka |
Jarní pohár 2019 - klasika |
1 |
Dorotka Tichá |
28/03/2019 14:49 |
Dorotka Tichá |
Jarní pohár D21CL |
3 |
Dorotka Tichá |
28/03/2019 14:44 |
Albert Mareš |
PŽ Trávčice |
4 |
Albert Mareš |
27/03/2019 23:50 |
Pavel Klaška |
F1 Ostrov |
4 |
Milan Malačka |
27/03/2019 16:27 |
Dominika Plochová |
Jarní pohár - klasika D21A |
5 |
Dominika |
27/03/2019 12:57 |
Pavel Klaška |
Jarní Pohár 2019 |
4 |
Pavel Klaška |
27/03/2019 12:28 |
Přemek Novák |
PŽ Travčice |
6 |
Pavel Klaška |
27/03/2019 01:45 |
Adam Engel |
|
4 |
Milan Malačka |
27/03/2019 00:59 |
Vojtěch Šubrt |
pž travčice |
3 |
Milan Malačka |
27/03/2019 00:44 |
Lucie Řadová |
PŽ Travčice |
3 |
Lucie Řadová |
27/03/2019 00:34 |
Honza Lacina |
Travčice |
1 |
Přemek Novák |
25/03/2019 23:26 |
Tereza Lenská |
|
2 |
Jana Procházková |
25/03/2019 22:28 |
Marek Gregor |
PŽ Travčice H10 |
1 |
Tonda Šubrt |
25/03/2019 20:06 |
Barbora Ptáčková |
2019_03_24_Travčice |
1 |
Tonda Šubrt |
25/03/2019 18:42 |
Albert Mareš |
F1 Mrákavy |
1 |
Pavel Klaška |
25/03/2019 12:34 |
Petra Brandejsova |
Brandejs |
2 |
Pavel Klaška |
25/03/2019 12:33 |
Tonda Šubrt |
PŽ Trávčice - Patrik Dvořák H10 |
1 |
Jára Prouza |
25/03/2019 10:32 |
Pavel Klaška |
F1 Mrákavy |
2 |
Pavel Klaška |
21/03/2019 16:01 |
Dominika Plochová |
F1 Juliána |
1 |
Martin Lacina |
13/03/2019 15:21 |
Tonda Šubrt |
|
1 |
zkouška komentáře |
04/03/2019 22:47 |