RSS kanál

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Hanka B 1 O-liga #2 Petřín 18.03.2021 18.03.2021 23:14
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Josef Goder 0
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Martin Gregor 4 UsynligO: Bramberk 20.04.2020 20.04.2020 20:52
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Maruška Kalousková 5 PrDeL KL Mehelník 24.05.2020 25.05.2020 22:46
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27.11.2019 01.12.2019 00:30
David Klement 47 F1 Juliána 12.02.2020 19.02.2020 08:42
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 18 JPK2020 - Petřín 17.06.2020 17.06.2020 19:27
Martin Lacina 37 PZL Čertův žaket (dlouhá) 31.12.2020 01.01.2021 18:34
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 29 JRD distanční zkrácená 20.02.2021 20.02.2021 15:47
Albert Mareš 49 F1 Chumava 18.12.2019 21.12.2019 00:06
Nela Marešová 3 Distanční štafety Hvězda 16.11.2020 08.12.2020 13:46
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 4 o-liga Petřín 18.03.2021 18.03.2021 21:10
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04.12.2019 06.12.2019 11:00
Ferda Polášek 86 Interkompas E3 29.08.2021 01.09.2021 22:31
Ondřej Pospíšil 269 ŽA - Záluží u Plzně / H21A 17.10.2021 19.10.2021 23:29
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Ondra Ptáček 1 02.10.2021 04.10.2021 00:30
Barbora Ptáčková 11 Řepín_20_09_26 26.09.2020 28.09.2020 00:23
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07.12.2019 08.12.2019 18:57
ema řehořková 1 Drásov 13.09.2020 22.09.2020 23:01
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Václav Sedlák 5 Oblastní žebříček 28.09.2021 28.09.2021 18:51
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 21:53
Viki Škáchová 5 PRDOL Kozly 17.05.2020 20.05.2020 20:17
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 14 Sára Adámková - Kratší Hvězda 23.10.2020 23.10.2020 19:00
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 20 OŽ Drásov (H12) 13.09.2020 14.09.2020 11:25
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 61 Veteraniáda ČR klubů 10.10.2021 13.10.2021 22:25
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 08.01.2020 19.01.2020 12:33
Augustina Uhlíková 4 Trénink Hvězda (krátká) 22.10.2020 22.10.2020 22:11
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Bětka Vondráčková 1 D12 Jívka oblastní žebříček 05.09.2020 06.09.2020 22:41
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Jolanka Vondráčková 1 OŽ Jevany D10 12.09.2020 23.09.2020 00:10
Jolča Vondráčková 0
Eliška Zemanová 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ondřej Pospíšil ŽA - Záluží u Plzně / H21A 17.10.2021 Závody 19.10.2021 23:29
Jirka Svoboda Veteraniáda ČR klubů 10.10.2021 Závody 13.10.2021 22:25
Jirka Svoboda Veteraniáda ČR štafet 09.10.2021 Závody 13.10.2021 22:13
Jirka Svoboda Oblastní žebříček 03.10.2021 Závody 13.10.2021 21:56
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E2 14.08.2021 Závody 10.10.2021 20:15
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E1 13.08.2021 Závody 10.10.2021 20:12
Ferda Polášek Klasika Svetovy pohar 84 16.08.2021 Tréninky 10.10.2021 19:52
Ferda Polášek Skalni sprint 09.08.2021 Tréninky 10.10.2021 19:50
Ferda Polášek Zebricek B 19.06.2021 Závody 10.10.2021 19:11
Ondra Ptáček 02.10.2021 Tréninky 04.10.2021 00:30
Tonda Šubrt Úvaly - Klárka Večerková 17.02.2002 Závody 03.10.2021 20:35
Ondřej Pospíšil Oblž klasika Úštěk 28.09.2021 Závody 28.09.2021 23:36
Ondřej Pospíšil ČP šatefet Bradlo - neděle 26.09.2021 Závody 28.09.2021 23:30
Jirka Svoboda Ptačí důl 28.09.2021 Závody 28.09.2021 22:26
Jirka Svoboda Pouchov 25.09.2021 Závody 28.09.2021 22:16
Václav Sedlák Oblastní žebříček 28.09.2021 Závody 28.09.2021 18:51
Ondřej Pospíšil ČPŠ Bradlo - sobota 25.09.2021 Závody 27.09.2021 22:58
Ondřej Pospíšil ČP - Hradec Králové 25.09.2021 Závody 27.09.2021 22:53
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 25.07.2021 Závody 27.09.2021 12:29
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 24.07.2021 Závody 27.09.2021 12:21
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 23.07.2021 Závody 27.09.2021 12:13
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 22.07.2021 Závody 27.09.2021 11:58
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 21.07.2021 Závody 27.09.2021 11:52
Ondřej Pospíšil O-běh Folimankou 2021 09.09.2021 Závody 16.09.2021 23:29
Ondřej Pospíšil ŽB Moldava - middle 05.09.2021 Závody 07.09.2021 00:06
Ondřej Pospíšil ŽB - Moldava 04.09.2021 Závody 07.09.2021 00:03
Ferda Polášek Pěkné prázdniny E1 20.08.2021 Závody 01.09.2021 22:54
Ferda Polášek Pěkné prázdniny E2 21.08.2021 Závody 01.09.2021 22:49
Ferda Polášek Pěkné prázdniny E3 22.08.2021 Závody 01.09.2021 22:44
Ferda Polášek Interkompas E1 27.08.2021 Závody 01.09.2021 22:34
Ferda Polášek Interkompas E2 28.08.2021 Závody 01.09.2021 22:32
Ferda Polášek Interkompas E3 29.08.2021 Závody 01.09.2021 22:31
Ondřej Pospíšil Rumcajsovy míle 2021 - E3 15.08.2021 Závody 01.09.2021 01:18
Ondřej Pospíšil Rumcajsoy míle 2021 - E2 14.08.2021 Závody 01.09.2021 01:11
Ondřej Pospíšil PP 2021 E1 20.08.2021 Závody 01.09.2021 01:06
Ondřej Pospíšil PP 2021 - E2 21.08.2021 Závody 01.09.2021 00:58
Ondřej Pospíšil PP 2021 - E3 22.08.2021 Závody 01.09.2021 00:53
Ondřej Pospíšil O-liga Stromovka 27.07.2021 Závody 27.07.2021 22:57
Ondřej Pospíšil PŽ Hostomice - H21L 26.06.2021 Závody 06.07.2021 08:49
Ondřej Pospíšil ŽA Vojtíškov - zkrácená klasika 13.06.2021 Závody 17.06.2021 23:30
Ferda Polášek Krátká Stará Huť u Příbramě 05.06.2021 Závody 14.06.2021 10:56
Ferda Polášek OBLŽ Žilina 12.06.2021 Závody 14.06.2021 10:54
Ferda Polášek Sprint Mníšek 13.06.2021 Závody 14.06.2021 10:49
Václav Sedlák Oblastní žebříček 12.06.2021 Závody 14.06.2021 05:50
Václav Sedlák Oblastní žebříček 13.06.2021 Závody 14.06.2021 05:29
Jirka Svoboda Oblastní žebříček 12.06.2021 Závody 12.06.2021 16:59
Ondřej Pospíšil 23.05.2021 Tréninky 25.05.2021 10:27
Václav Sedlák Houpačka - Mezi vlnami 22.05.2021 Tréninky 22.05.2021 23:10
Václav Sedlák 2. závod Žaket Pražského poháru žactva 19.05.2021 Závody 20.05.2021 10:53
Ferda Polášek O-Liga Klobouk 20.04.2021 Tréninky 15.05.2021 13:46

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Ondra Ptáček 1 Tonda Šubrt 05.10.2021 23:29
Václav Sedlák Oblastní žebříček 1 Tonda Šubrt 03.10.2021 22:12
Tonda Šubrt Hvězda - delší - Dan Kořistka 1 Jára Prouza 23.10.2020 19:33
Augustina Uhlíková Trénink Hvězda (krátká) 1 Jára Prouza 23.10.2020 19:29
Tonda Šubrt Hvězda - dlouhá - Ema Řehořková 1 Jára Prouza 23.10.2020 19:26
ema řehořková Drásov 1 Tonda Šubrt 08.10.2020 23:38
Dorotka Tichá F1 Říčany 3 Dodo 12.12.2019 17:30
Lucie Řadová Tour de Prague 4 Lucka 11.12.2019 22:59
Albert Mareš F1 Kejkol 4 Michal 03.12.2019 12:11
Dominika Plochová F1 Kejkol 1 Michal 28.11.2019 12:35