RSS kanál

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Hanka B 1 O-liga #2 Petřín 18.03.2021 18.03.2021 23:14
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
David Dobal 1 Manufaktura Pražského jarního žebříčku 30.04.2022 05.05.2022 22:26
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Petr Dvořák 6 OŽ Všenory D12 Alžbět 23.10.2022 23.10.2022 18:08
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Josef Goder 0
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Martin Gregor 4 UsynligO: Bramberk 20.04.2020 20.04.2020 20:52
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
všichni Havlíkovi 24 PŽ Nový Knín H35 Tomáš 22.10.2022 22.10.2022 18:36
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Marketa Janečková 6 15.5 H12 Veřejný závod Butovice Tomáš Janeček 15.05.2022 15.05.2022 21:47
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Maruška Kalousková 5 PrDeL KL Mehelník 24.05.2020 25.05.2020 22:46
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27.11.2019 01.12.2019 00:30
David Klement 47 F1 Juliána 12.02.2020 19.02.2020 08:42
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 18 JPK2020 - Petřín 17.06.2020 17.06.2020 19:27
Martin Lacina 37 PZL Čertův žaket (dlouhá) 31.12.2020 01.01.2021 18:34
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Lucia Malá 0
Milan Malačka 29 JRD distanční zkrácená 20.02.2021 20.02.2021 15:47
Albert Mareš 49 F1 Chumava 18.12.2019 21.12.2019 00:06
Nela Marešová 3 Distanční štafety Hvězda 16.11.2020 08.12.2020 13:46
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 43 Czech O-Tour Kokořínsko 2022 29.10.2022 29.10.2022 18:25
Martin Nývlt 4 o-liga Petřín 18.03.2021 18.03.2021 21:10
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04.12.2019 06.12.2019 11:00
Ferda Polášek 115 OŽ Všenory 23.10.2022 23.10.2022 17:01
Ondřej Pospíšil 886 EPO Hvězda 29.11.2022 29.11.2022 23:11
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 14 Mily_Bor_2022_03_27_Barča_D14 27.03.2022 03.04.2022 22:51
O+L+B Ptáčkovi 42 Vsenory_2022_10_23_D14_Barča 23.10.2022 24.10.2022 21:16
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07.12.2019 08.12.2019 18:57
ema řehořková 1 Drásov 13.09.2020 22.09.2020 23:01
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Václav Sedlák 6 Oblastní žebříček 27.03.2022 27.03.2022 18:09
Helena Sedláková 2 Oblastní žebříček - D10F 01.05.2022 02.05.2022 00:17
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 21:53
Viki Škáchová 5 PRDOL Kozly 17.05.2020 20.05.2020 20:17
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 32 Filip Hladík - Požáry 16.10.2022 17.10.2022 21:23
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 20 OŽ Drásov (H12) 13.09.2020 14.09.2020 11:25
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 125 EPO Hvězdná Hvězda 29.11.2022 30.11.2022 08:46
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 08.01.2020 19.01.2020 12:33
Augustina Uhlíková 4 Trénink Hvězda (krátká) 22.10.2020 22.10.2020 22:11
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Bětka Vondráčková 1 D12 Jívka oblastní žebříček 05.09.2020 06.09.2020 22:41
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Jolanka Vondráčková 1 OŽ Jevany D10 12.09.2020 23.09.2020 00:10
Jolča Vondráčková 0
Eliška Zemanová 0

Poslední mapy 20 | 50 | 100 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ondřej Pospíšil PPŽ Vrabec - T5 18.06.2008 Závody 02.12.2022 22:53
Ondřej Pospíšil PPŽ Ládví - T5 - mapa 2 16.05.2012 Závody 02.12.2022 22:50
Ondřej Pospíšil PPŽ Ládví - mapa 1 16.03.2012 Závody 02.12.2022 22:48
Ondřej Pospíšil MČR štafet Dolní Prysk - mix 08.10.2016 Závody 02.12.2022 22:37
Ondřej Pospíšil Klasika Klingenthal 22.01.2017 LOB 02.12.2022 22:26
Ondřej Pospíšil Štafety Klingenthal 21.01.2017 LOB 02.12.2022 22:22
Ondřej Pospíšil ČP sprint - Ivančice - H21A 04.06.2016 Závody 02.12.2022 22:17
Ondřej Pospíšil ČP štafet Ivančice 05.06.2016 Závody 02.12.2022 22:12
Ondřej Pospíšil RfD u Šárky - mapa 2 21.06.2016 Tréninky 02.12.2022 22:06
Ondřej Pospíšil RfD u Šárky - mapa 1 21.06.2016 Tréninky 02.12.2022 22:06
Ondřej Pospíšil RfD Šondra - okruh B 17.05.2016 Tréninky 02.12.2022 21:55
Ondřej Pospíšil PPŽ Milíčák - T5 ultimate 18.05.2016 Závody 02.12.2022 21:55
Ondřej Pospíšil EPO OB Vítkov 10.05.2016 Závody 02.12.2022 21:56
Ondřej Pospíšil PPŽ Vrabec - T5 25.05.2016 Závody 02.12.2022 21:56
Ondřej Pospíšil Pěkné prázdniny 2015 - E1 / H21E 22.08.2015 Závody 02.12.2022 21:30
Ondřej Pospíšil Pěkné prázdniny 2015 - E3 / H21E 23.08.2015 Závody 02.12.2022 19:07
Ondřej Pospíšil Štafety "Bába pod kořenem" - neděle 13.09.2015 Závody 02.12.2022 15:32
Ondřej Pospíšil Štafety "Bába pod kořenem" - sobota 12.09.2015 Závody 02.12.2022 15:28
Ondřej Pospíšil ŽB Vranov - krátká H21A 03.05.2015 Závody 02.12.2022 09:47
Ondřej Pospíšil Prague Easter 2008 - E2 / B5 22.03.2008 Závody 02.12.2022 09:27
Ondřej Pospíšil PŽ Babylon 26.10.2008 Závody 02.12.2022 09:24
Ondřej Pospíšil MS - Prague Easter 2013 / E2 30.03.2013 Závody 02.12.2022 09:21
Ondřej Pospíšil ČP štafet - Vrbno 25.05.2013 Závody 02.12.2022 02:18
Ondřej Pospíšil MČR družstev 2015 11.10.2015 Závody 02.12.2022 02:15
Ondřej Pospíšil Advanta 2013 - E1 - H21A 09.08.2013 Závody 01.12.2022 09:11
Ondřej Pospíšil Ďáblická bludička 2010 - mapa 2 20.10.2010 Závody 30.11.2022 22:52
Ondřej Pospíšil Ďáblická bludička 2010 - mapa 1 20.10.2010 Závody 30.11.2022 22:49
Ondřej Pospíšil Litoměřický Tulipán 2015 - E1 - černá 01.05.2015 Závody 30.11.2022 22:45
Ondřej Pospíšil PPŽ Milíčák - T5 14.05.2014 Závody 30.11.2022 22:38
Ondřej Pospíšil Lipica OPEN - Day 4 - M21E 10.03.2015 Závody 30.11.2022 13:17
Ondřej Pospíšil HULK cup - Prokopáč 07.11.2014 Závody 30.11.2022 13:09
Jirka Svoboda EPO Hvězdná Hvězda 29.11.2022 Tréninky 30.11.2022 08:46
Ondřej Pospíšil ČP štafet - Jabloneček 17.04.2016 Závody 30.11.2022 00:30
Ondřej Pospíšil Noční mistrovství oblasti v NOB 09.04.2016 Závody 30.11.2022 00:07
Ondřej Pospíšil Mistrovství oblasti ve sprintu - Benátky nad Jizerou 09.04.2016 Závody 30.11.2022 00:06
Ondřej Pospíšil EPO Hvězda 29.11.2022 Závody 29.11.2022 23:11
Ondřej Pospíšil MČR NOB 2016 - Bezděz 16.04.2016 Závody 29.11.2022 01:29
Ondřej Pospíšil Nočák dvojis s Majkou - Př UK 21.04.2016 Závody 29.11.2022 01:19
Ondřej Pospíšil OblŽ Jíloviště - klasika H21L 24.04.2016 Závody 29.11.2022 01:14
Ondřej Pospíšil Mistrovství oblasti na krátké - H21L 23.04.2016 Závody 29.11.2022 01:10
Ondřej Pospíšil Rummíle 2016 - E3 06.08.2016 Závody 29.11.2022 01:04
Ondřej Pospíšil Rummíle 2016 - E2 06.08.2016 Závody 29.11.2022 00:58
Ondřej Pospíšil Rummíle E1 05.08.2016 Závody 29.11.2022 00:53
Ondřej Pospíšil MČR družstev 2010 26.10.2010 Závody 28.11.2022 23:14
Ondřej Pospíšil OblŽ Jablonná - H21L 25.03.2012 Závody 28.11.2022 23:10
Ondřej Pospíšil Advanta 2015 - E5 - H21A 19.07.2015 Závody 28.11.2022 23:04
Ondřej Pospíšil ŽA Stará Ves u Rýmařova - krátká H21A 11.09.2010 Závody 27.11.2022 16:24
Ondřej Pospíšil MČR štafet Ochoz u Brna - open 06.10.2012 Závody 27.11.2022 16:19
Ondřej Pospíšil ŽA Boskovice - krátká H21A 04.09.2011 Závody 27.11.2022 10:40
Ondřej Pospíšil Prague easter 2011 - MS H21E - E3 24.04.2011 Závody 27.11.2022 10:35

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Ferda Polášek Tour de Braník 5 Ondřej Pospíšil 21.11.2022 01:40
Ondřej Pospíšil PŽ Řevnice 2 Ondřej Pospíšil 20.11.2022 23:48
Ferda Polášek OŽ Požáry 2 Ferda 24.10.2022 10:44
Petr Dvořák OŽ Nový Knín D12 Alžbět 1 Tonda Šubrt 22.10.2022 18:55
Petr Dvořák OŽ Nový Knín D10 Šarlotka 1 Tonda Šubrt 22.10.2022 18:45
Petr Dvořák OŽ Pohoří D12 Alžbět 1 Tonda Šubrt 16.10.2022 21:31
Petr Dvořák OŽ Pohoří D10 Šarlotka 1 Tonda Šubrt 16.10.2022 21:20
Jirka Svoboda MČR štafet 2 Jirka Svoboda 12.10.2022 12:17
O+L+B Ptáčkovi Svárov_2022_02_10_H10_Ondra 1 Tonda Šubrt 10.10.2022 20:25
O+L+B Ptáčkovi Točná_2022_01_10_H10_Ondra 1 Tonda Šubrt 10.10.2022 20:23