RSS kanál

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Hanka B 1 O-liga #2 Petřín 18.03.2021 18.03.2021 23:14
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Josef Goder 0
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Martin Gregor 4 UsynligO: Bramberk 20.04.2020 20.04.2020 20:52
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Maruška Kalousková 5 PrDeL KL Mehelník 24.05.2020 25.05.2020 22:46
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27.11.2019 01.12.2019 00:30
David Klement 47 F1 Juliána 12.02.2020 19.02.2020 08:42
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 18 JPK2020 - Petřín 17.06.2020 17.06.2020 19:27
Martin Lacina 37 PZL Čertův žaket (dlouhá) 31.12.2020 01.01.2021 18:34
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 29 JRD distanční zkrácená 20.02.2021 20.02.2021 15:47
Albert Mareš 49 F1 Chumava 18.12.2019 21.12.2019 00:06
Nela Marešová 3 Distanční štafety Hvězda 16.11.2020 08.12.2020 13:46
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 4 o-liga Petřín 18.03.2021 18.03.2021 21:10
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04.12.2019 06.12.2019 11:00
Ferda Polášek 86 Interkompas E3 29.08.2021 01.09.2021 22:31
Ondřej Pospíšil 269 ŽA - Záluží u Plzně / H21A 17.10.2021 19.10.2021 23:29
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Ondra Ptáček 1 02.10.2021 04.10.2021 00:30
Barbora Ptáčková 11 Řepín_20_09_26 26.09.2020 28.09.2020 00:23
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07.12.2019 08.12.2019 18:57
ema řehořková 1 Drásov 13.09.2020 22.09.2020 23:01
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Václav Sedlák 5 Oblastní žebříček 28.09.2021 28.09.2021 18:51
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 21:53
Viki Škáchová 5 PRDOL Kozly 17.05.2020 20.05.2020 20:17
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 14 Sára Adámková - Kratší Hvězda 23.10.2020 23.10.2020 19:00
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 20 OŽ Drásov (H12) 13.09.2020 14.09.2020 11:25
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 61 Veteraniáda ČR klubů 10.10.2021 13.10.2021 22:25
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 08.01.2020 19.01.2020 12:33
Augustina Uhlíková 4 Trénink Hvězda (krátká) 22.10.2020 22.10.2020 22:11
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Bětka Vondráčková 1 D12 Jívka oblastní žebříček 05.09.2020 06.09.2020 22:41
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Jolanka Vondráčková 1 OŽ Jevany D10 12.09.2020 23.09.2020 00:10
Jolča Vondráčková 0
Eliška Zemanová 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ondřej Pospíšil ŽA - Záluží u Plzně / H21A 17.10.2021 Závody 19.10.2021 23:29
Jirka Svoboda Veteraniáda ČR klubů 10.10.2021 Závody 13.10.2021 22:25
Jirka Svoboda Veteraniáda ČR štafet 09.10.2021 Závody 13.10.2021 22:13
Jirka Svoboda Oblastní žebříček 03.10.2021 Závody 13.10.2021 21:56
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E2 14.08.2021 Závody 10.10.2021 20:15
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E1 13.08.2021 Závody 10.10.2021 20:12
Ferda Polášek Klasika Svetovy pohar 84 16.08.2021 Tréninky 10.10.2021 19:52
Ferda Polášek Skalni sprint 09.08.2021 Tréninky 10.10.2021 19:50
Ferda Polášek Zebricek B 19.06.2021 Závody 10.10.2021 19:11
Ondra Ptáček 02.10.2021 Tréninky 04.10.2021 00:30
Tonda Šubrt Úvaly - Klárka Večerková 17.02.2002 Závody 03.10.2021 20:35
Ondřej Pospíšil Oblž klasika Úštěk 28.09.2021 Závody 28.09.2021 23:36
Ondřej Pospíšil ČP šatefet Bradlo - neděle 26.09.2021 Závody 28.09.2021 23:30
Jirka Svoboda Ptačí důl 28.09.2021 Závody 28.09.2021 22:26
Jirka Svoboda Pouchov 25.09.2021 Závody 28.09.2021 22:16
Václav Sedlák Oblastní žebříček 28.09.2021 Závody 28.09.2021 18:51
Ondřej Pospíšil ČPŠ Bradlo - sobota 25.09.2021 Závody 27.09.2021 22:58
Ondřej Pospíšil ČP - Hradec Králové 25.09.2021 Závody 27.09.2021 22:53
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 25.07.2021 Závody 27.09.2021 12:29
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 24.07.2021 Závody 27.09.2021 12:21
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 23.07.2021 Závody 27.09.2021 12:13
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 22.07.2021 Závody 27.09.2021 11:58
Jirka Svoboda Bohemia orienteering 21.07.2021 Závody 27.09.2021 11:52
Ondřej Pospíšil O-běh Folimankou 2021 09.09.2021 Závody 16.09.2021 23:29
Ondřej Pospíšil ŽB Moldava - middle 05.09.2021 Závody 07.09.2021 00:06
Ondřej Pospíšil ŽB - Moldava 04.09.2021 Závody 07.09.2021 00:03
Ferda Polášek Pěkné prázdniny E1 20.08.2021 Závody 01.09.2021 22:54
Ferda Polášek Pěkné prázdniny E2 21.08.2021 Závody 01.09.2021 22:49
Ferda Polášek Pěkné prázdniny E3 22.08.2021 Závody 01.09.2021 22:44
Ferda Polášek Interkompas E1 27.08.2021 Závody 01.09.2021 22:34
Ferda Polášek Interkompas E2 28.08.2021 Závody 01.09.2021 22:32
Ferda Polášek Interkompas E3 29.08.2021 Závody 01.09.2021 22:31
Ondřej Pospíšil Rumcajsovy míle 2021 - E3 15.08.2021 Závody 01.09.2021 01:18
Ondřej Pospíšil Rumcajsoy míle 2021 - E2 14.08.2021 Závody 01.09.2021 01:11
Ondřej Pospíšil PP 2021 E1 20.08.2021 Závody 01.09.2021 01:06
Ondřej Pospíšil PP 2021 - E2 21.08.2021 Závody 01.09.2021 00:58
Ondřej Pospíšil PP 2021 - E3 22.08.2021 Závody 01.09.2021 00:53
Ondřej Pospíšil O-liga Stromovka 27.07.2021 Závody 27.07.2021 22:57
Ondřej Pospíšil PŽ Hostomice - H21L 26.06.2021 Závody 06.07.2021 08:49
Ondřej Pospíšil ŽA Vojtíškov - zkrácená klasika 13.06.2021 Závody 17.06.2021 23:30
Ferda Polášek Krátká Stará Huť u Příbramě 05.06.2021 Závody 14.06.2021 10:56
Ferda Polášek OBLŽ Žilina 12.06.2021 Závody 14.06.2021 10:54
Ferda Polášek Sprint Mníšek 13.06.2021 Závody 14.06.2021 10:49
Václav Sedlák Oblastní žebříček 12.06.2021 Závody 14.06.2021 05:50
Václav Sedlák Oblastní žebříček 13.06.2021 Závody 14.06.2021 05:29
Jirka Svoboda Oblastní žebříček 12.06.2021 Závody 12.06.2021 16:59
Ondřej Pospíšil 23.05.2021 Tréninky 25.05.2021 10:27
Václav Sedlák Houpačka - Mezi vlnami 22.05.2021 Tréninky 22.05.2021 23:10
Václav Sedlák 2. závod Žaket Pražského poháru žactva 19.05.2021 Závody 20.05.2021 10:53
Ferda Polášek O-Liga Klobouk 20.04.2021 Tréninky 15.05.2021 13:46
Ferda Polášek nePZ Řevnice 15.05.2021 Tréninky 15.05.2021 13:45
Ondřej Pospíšil ČP - Celje 09.05.2021 Závody 10.05.2021 08:41
Ondřej Pospíšil ČP sprint - Jihlava 08.05.2021 Závody 10.05.2021 08:38
Ondřej Pospíšil O-liga 2021 / 9 07.05.2021 Závody 08.05.2021 11:15
Ondřej Pospíšil Prražský sprintový pohár 6 - Petřiny / H21 04.05.2021 Závody 08.05.2021 11:10
Ondřej Pospíšil Pražská sprintová liga - Opatov / D21 02.05.2021 Závody 02.05.2021 20:58
Ondřej Pospíšil Pražská sprintová liga 5 - Opatov / H21 02.05.2021 Závody 02.05.2021 20:54
Ondřej Pospíšil Pražský sprintový pohár / 4 / Dolní Chabry / D 24.04.2021 Závody 24.04.2021 19:10
Ondřej Pospíšil Pražský sprintový pohár / 4 / Dolní Chabry / H 24.04.2021 Závody 24.04.2021 19:03
Ondřej Pospíšil Pražský sprintový pohár / Dědina / H 18.04.2021 Závody 18.04.2021 23:14
Ondřej Pospíšil Pražský sprintový pohár Dědina / D 18.04.2021 Závody 18.04.2021 23:10
Ondřej Pospíšil Skal a stepí divočinou 11.04.2021 Závody 12.04.2021 01:09
Ondřej Pospíšil Pražský sprintový pohár 1 - 2. část 05.04.2021 Závody 08.04.2021 22:09
Ondřej Pospíšil Pražský sprintový pohár I - 1. část 05.04.2021 Závody 08.04.2021 22:04
Ondřej Pospíšil O-běhej Dejvice 30.03.2021 Závody 08.04.2021 21:57
Jirka Svoboda O-běhej Vidouli 20.03.2021 Tréninky 20.03.2021 17:14
Jirka Svoboda O-liga Petřín 19.03.2021 Tréninky 19.03.2021 22:35
Hanka B O-liga #2 Petřín 18.03.2021 Tréninky 18.03.2021 23:14
Martin Nývlt o-liga Petřín 18.03.2021 Tréninky 18.03.2021 21:10
Ondřej Pospíšil Karanténní trénink 3/2020 29.03.2020 Tréninky 16.03.2021 22:56
Jirka Svoboda O-běhej Břevnov 14.03.2021 Tréninky 14.03.2021 22:53
Martin Nývlt O-běhej Strahov 13.03.2021 Tréninky 14.03.2021 17:51
Ondřej Pospíšil Klasika Altenberg - část 27.01.2019 LOB 14.03.2021 11:01
Ondřej Pospíšil Klasika - Altenberg / 1. část 27.01.2019 LOB 14.03.2021 10:55
Ondřej Pospíšil Cínovec - noční free-order sprint 26.01.2019 LOB 14.03.2021 10:38
Ondřej Pospíšil Sprint 26.01.2019 LOB 14.03.2021 10:33
Ondřej Pospíšil Večerník Praha 2020 - karanténní 21.12.2020 Tréninky 13.03.2021 18:25
Ondřej Pospíšil Televizní zima 03.02.2018 MTBO 13.03.2021 18:03
Ondřej Pospíšil Sprintové tréninky Vysočany - okruh D 09.05.2018 Tréninky 13.03.2021 17:46
Ondřej Pospíšil Sprintové tréninky Vysočany - okruh B 09.05.2018 Tréninky 13.03.2021 17:42
Ondřej Pospíšil Sprintové tréninky Vysočany - okruh A 09.05.2018 Tréninky 13.03.2021 17:40
Ondřej Pospíšil Čertův zub 2018 02.12.2018 Závody 13.03.2021 17:32
Jirka Svoboda O-běhej Ruzyni, Břevnov 07.03.2021 Tréninky 08.03.2021 09:43
Ondřej Pospíšil Přebor Prahy a Středočeského kraje v LOB - sprint 15.02.2021 LOB 06.03.2021 11:26
Ondřej Pospíšil Přeebor Prahy a aSČ kraje v LOB - middle 09.02.2021 LOB 06.03.2021 11:21
Jirka Svoboda Liberec city race 21.02.2021 Závody 06.03.2021 10:22
Milan Malačka JRD distanční zkrácená 20.02.2021 Tréninky 20.02.2021 15:47
Milan Malačka TSM Vrstevnicovka 12.02.2021 Tréninky 12.02.2021 18:49
Jirka Svoboda Polabiny III 23.01.2021 Tréninky 24.01.2021 14:08
Ondřej Pospíšil EPO OB - Juliánka 15.05.2018 Závody 09.01.2021 23:29
Ondřej Pospíšil Dragouní trénink - okruh C 03.05.2018 Tréninky 09.01.2021 23:23
Ondřej Pospíšil Dragouní trénink - B 03.05.2018 Tréninky 09.01.2021 23:15
Martin Lacina PZL Čertův žaket (dlouhá) 31.12.2020 PZL 01.01.2021 18:34
Jirka Svoboda PZL Čertův žaket 27.12.2020 Závody 27.12.2020 23:53
Jirka Svoboda Běhej s mapou WINTER EDITION 13.12.2020 Závody 13.12.2020 17:13
Jirka Svoboda PZL Tour de Prague 12.12.2020 Závody 13.12.2020 16:50
Ondřej Pospíšil PZL Tour de Prague 2020 12.12.2020 Závody 12.12.2020 18:32
Jirka Svoboda PZL Branické Benátky 04.12.2020 Tréninky 10.12.2020 12:59
Nela Marešová Trénink Stromovka 20.10.2020 Tréninky 08.12.2020 13:58
Nela Marešová Trénink Nebušice 02.11.2020 Tréninky 08.12.2020 13:56
Nela Marešová Distanční štafety Hvězda 16.11.2020 Tréninky 08.12.2020 13:46
Ondřej Pospíšil PZL - VC Líšné / A / 2020 06.12.2020 Závody 06.12.2020 17:52
Ondřej Pospíšil MČR sprint - Karlovy Vary, M21B 02.06.2018 MTBO 06.12.2020 00:04
Ondřej Pospíšil PŽ - Chyňava / sprint 22.04.2018 Závody 06.12.2020 00:00
Ondřej Pospíšil PZL - Branické Benátky 05.12.2020 Závody 05.12.2020 23:49
Jirka Svoboda F1 29.11.2020 Tréninky 29.11.2020 23:16
Ondřej Pospíšil ČP štafety - Plzeň 26.05.2018 Závody 29.11.2020 10:01
Ondřej Pospíšil ČP middle - Karlovy Vary 03.06.2018 MTBO 29.11.2020 09:38
Ondřej Pospíšil Sprint. trénink - Lysolaje / Suchdol 06.09.2020 Tréninky 29.11.2020 09:15
Ondřej Pospíšil Trénink Houpačka 21.11.2020 Závody 29.11.2020 09:03
Ondřej Pospíšil Trénink Stromovka 25.10.2020 Závody 29.11.2020 01:38
Ondřej Pospíšil Trénink Bzdinka - Tour de hustníky 28.11.2020 Závody 28.11.2020 19:00
Jirka Svoboda Stromovka 20.11.2020 Tréninky 20.11.2020 18:49
Jirka Svoboda Sedm chlebů trénink 15.11.2020 Tréninky 16.11.2020 12:49
Jirka Svoboda O-liga 04.11.2020 Tréninky 08.11.2020 10:30
Ondřej Pospíšil O-liga Valy 02.11.2020 Závody 03.11.2020 01:02
Jirka Svoboda Šárka B Corona trénink 28.10.2020 Tréninky 29.10.2020 16:49
Tonda Šubrt Sára Adámková - Kratší Hvězda 23.10.2020 Tréninky 23.10.2020 19:00
Tonda Šubrt Jonáš Vydra - Kratší Hvězda 22.10.2020 Tréninky 22.10.2020 22:27
Tonda Šubrt Markétka Jičínská - kratší Hvězda 07.03.2001 Tréninky 22.10.2020 22:17
Tonda Šubrt Hvězda - delší - Dan Kořistka 22.10.2020 Tréninky 22.10.2020 22:02
Augustina Uhlíková Trénink Hvězda (krátká) 22.10.2020 Tréninky 22.10.2020 22:11
Tonda Šubrt Hvězda - dlouhá - Ema Řehořková 22.10.2020 Tréninky 22.10.2020 21:35
Ondřej Pospíšil MČR KT - T 03.10.2020 Závody 03.10.2020 19:12
Ondřej Pospíšil ČP MTBO - Městec Králové, middle M21B - 2. část 15.08.2020 MTBO 29.09.2020 18:13
Ondřej Pospíšil ČP MTBO - Městec Králové, middle M21B - 1. část 15.08.2020 MTBO 29.09.2020 18:10
Ondřej Pospíšil ČP - sprint Městec Králové * M21B 15.08.2020 MTBO 29.09.2020 18:04
Ondřej Pospíšil O-liga #6 - 2020 16.06.2020 Závody 29.09.2020 17:57
Ondřej Pospíšil MČR družstva - Vesec 28.09.2020 MTBO 28.09.2020 23:49
Jirka Svoboda Sandstones E3 02.08.2020 Závody 28.09.2020 23:29
Ondřej Pospíšil ČP MTBO - Milíře middle / H21B 27.09.2020 MTBO 28.09.2020 23:28
Jirka Svoboda Sandstones E2 01.08.2020 Závody 28.09.2020 23:20
Jirka Svoboda Sandstones E1 31.07.2020 Závody 28.09.2020 23:12
Ondřej Pospíšil ČP - sprint Jablonec 27.09.2020 MTBO 28.09.2020 23:09
Ondřej Pospíšil PP 2020 - E3 23.08.2020 Závody 28.09.2020 22:57
Ondřej Pospíšil PP 2020 - E2 22.08.2020 Závody 28.09.2020 22:40
Jirka Svoboda Veřejný závod Kačerov 21.06.2020 Závody 28.09.2020 21:59
Jirka Svoboda Na Houpačce - červen 20 20.06.2020 Závody 28.09.2020 21:48
Jirka Svoboda Veteraniáda middle 28.09.2020 Závody 28.09.2020 21:17
Barbora Ptáčková Řepín_20_09_26 26.09.2020 Závody 28.09.2020 00:23
Ondřej Pospíšil PŽ Řepín 26.09.2020 Závody 26.09.2020 22:45
Ondřej Pospíšil PP 2020 - E1 21.08.2020 Závody 26.09.2020 01:48
Barbora Ptáčková Drasov_20_09_13 13.09.2020 Závody 26.09.2020 00:11
Barbora Ptáčková Jevany_20_09_12 12.09.2020 Závody 25.09.2020 23:53
Ondřej Pospíšil PŽ - Jevany (2020) 12.09.2020 Závody 23.09.2020 23:39
Ondřej Pospíšil O-liga 2020 #4 21.05.2020 Závody 23.09.2020 23:34
Ondřej Pospíšil PŽ - Klasika Drásov 13.09.2020 Závody 23.09.2020 23:28
Ondřej Pospíšil Běhej s mapou - Vrchbělá 06.06.2020 Závody 23.09.2020 23:20
Ondřej Pospíšil Vrstevnicový trénink - Chrast 09.05.2020 Tréninky 23.09.2020 23:10
Jolanka Vondráčková OŽ Jevany D10 12.09.2020 Závody 23.09.2020 00:10
ema řehořková Drásov 13.09.2020 Závody 22.09.2020 23:01
Augustina Uhlíková OŽ Drásov (D10) 13.09.2020 Závody 21.09.2020 20:42
Adam Svoboda OŽ Drásov (H12) 13.09.2020 Závody 14.09.2020 11:25
Adam Svoboda OŽ Jevany (H12) 12.09.2020 Závody 14.09.2020 11:20
Martin Lacina Bedřichov (H45) 06.09.2020 Závody 07.09.2020 14:04
Bětka Vondráčková D12 Jívka oblastní žebříček 05.09.2020 Závody 06.09.2020 22:41
Jirka Svoboda Pěkné prázdniny E3 23.08.2020 Závody 23.08.2020 22:20
Jirka Svoboda Pěkné prázdniny E2 22.08.2020 Závody 22.08.2020 18:40
Jirka Svoboda Pěkné Prázdniny E1 21.08.2020 Závody 22.08.2020 18:18
Jirka Svoboda Tis u Blatna, E3 16.08.2020 Závody 16.08.2020 23:46
Jirka Svoboda Tis u Blatna, E2 15.08.2020 Závody 15.08.2020 21:36
Jirka Svoboda Tis u Blatna, E1 14.08.2020 Závody 14.08.2020 23:15
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E3 2020 19.07.2020 Závody 25.07.2020 19:44
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E2 2020 18.07.2020 Závody 25.07.2020 19:34
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle E1 2020 18.07.2020 Závody 25.07.2020 19:32
Ferda Polášek Botas E3 2020 12.07.2020 Závody 25.07.2020 18:12
Ferda Polášek Botas E2 2020 11.07.2020 Závody 25.07.2020 18:12
Ferda Polášek Botas E1 2020 10.07.2020 Závody 25.07.2020 18:12
Ondřej Pospíšil Běhej s mapou - Tanvald 27.06.2020 Závody 22.07.2020 23:04
Ondřej Pospíšil HSH cup 2020 - E1 10.07.2020 Závody 22.07.2020 22:58
Ondřej Pospíšil HSH cup 2020 - E3 12.07.2020 Závody 22.07.2020 22:54
Ondřej Pospíšil HSH cup 2020 - E2 11.07.2020 Závody 22.07.2020 22:49
Ondřej Pospíšil Rum. míle 2020 - E2 18.07.2020 Závody 22.07.2020 22:43
Ondřej Pospíšil Rum. míle 2020 - E1 18.07.2020 Závody 22.07.2020 22:39
Ondřej Pospíšil Rummíle 2020 E1 - HDR 18.07.2020 Tréninky 22.07.2020 22:35
Ondřej Pospíšil Rum. míle 2020 -E3 19.07.2020 Závody 22.07.2020 22:32
Ferda Polášek EPO Divoký západ 19.05.2020 Tréninky 25.06.2020 10:18
Ferda Polášek EPO Říčany 09.06.2020 Tréninky 25.06.2020 10:19
Ferda Polášek EPO OB Prokopák 23.06.2020 Tréninky 25.06.2020 10:12
Honza Lacina JPK2020 - Petřín 17.06.2020 Tréninky 17.06.2020 19:27
Honza Lacina JPK2020 - Divoká Šárka 10.06.2020 Tréninky 12.06.2020 08:33
Honza Lacina JPK2020 - Stromovka 03.06.2020 Tréninky 03.06.2020 20:56
Honza Lacina JPK2020 - Motol 27.05.2020 Tréninky 03.06.2020 20:57
Maruška Kalousková PrDeL KL Mehelník 24.05.2020 Závody 25.05.2020 22:46
Maruška Kalousková PrDeL KT Mehelník 23.05.2020 Závody 23.05.2020 15:43
Honza Lacina JPK2020 - Skvot 20.05.2020 Tréninky 03.06.2020 20:57
Viki Škáchová PRDOL Kozly 17.05.2020 Závody 20.05.2020 20:17
Maruška Kalousková PrDeL KL Kozelská rokle 17.05.2020 Závody 19.05.2020 15:19
Ferda Polášek Otvírání Studánek 17.05.2020 Tréninky 17.05.2020 20:47
Ferda Polášek SMIK 17.11.2019 Závody 17.05.2020 12:02
Ferda Polášek Trénink na Mimi dovolené 27.10.2019 Tréninky 17.05.2020 11:52
Ferda Polášek EPO Ládví 05.11.2019 Tréninky 17.05.2020 11:46
Ferda Polášek O-Liga Krčák 22.10.2019 Tréninky 17.05.2020 11:36
Ferda Polášek HROB E2 03.11.2019 Závody 17.05.2020 11:24
Ferda Polášek HROB E1 02.11.2019 Závody 17.05.2020 11:22
Ferda Polášek EPO Motol 12.11.2019 Tréninky 17.05.2020 11:08
Ferda Polášek MČR LOB Sprint 08.02.2020 Závody 17.05.2020 11:00
Ferda Polášek HULK 15.11.2019 Závody 17.05.2020 10:53
Ferda Polášek MČR družstev Tis u Blatna 06.10.2019 Závody 17.05.2020 10:45
Ferda Polášek MČR Štafet Tis u Blatna 05.10.2019 Závody 17.05.2020 10:44
Ferda Polášek Koridor 25.04.2020 Tréninky 17.05.2020 10:14
Ferda Polášek Middlík v Novém Kníně 25.04.2020 Tréninky 17.05.2020 10:14
Ferda Polášek Intervaly na Velké Babě 20.04.2020 Tréninky 17.05.2020 10:12
Maruška Kalousková PrDeL KT Kozelská rokle 16.05.2020 Závody 16.05.2020 16:15
Ondřej Pospíšil Indoor v Barceloně - 3 18.02.2018 Závody 10.05.2020 21:27
Ondřej Pospíšil Indoor v Barceloně - 2 18.02.2018 Závody 10.05.2020 21:28
Ondřej Pospíšil Indoor v Barceloně - 1 18.02.2018 Závody 10.05.2020 21:26
Ondřej Pospíšil DKP Svatoštěpánský trénink 2018 27.12.2018 Tréninky 10.05.2020 21:24
Ondřej Pospíšil Večerník Praha 2018 23.12.2018 Závody 10.05.2020 21:22
Ondřej Pospíšil TSM trénink - Říčanský les 26.04.2020 Závody 08.05.2020 17:47
Ondřej Pospíšil Trénink Hradešín 26.04.2020 Závody 08.05.2020 09:11
Ondřej Pospíšil O-liga #2 - 2020 / Smetanka 05.05.2020 Závody 08.05.2020 09:03
Honza Lacina JPK2020 - Ladronka 06.05.2020 Tréninky 03.06.2020 21:00
Ondřej Pospíšil F1 Juliána 15.04.2020 Závody 05.05.2020 00:04
Ondřej Pospíšil Trénink Vrabec - CikCak 09.04.2020 Závody 04.05.2020 23:58
Ondřej Pospíšil Karaténni trénink - I ty, Brute? 08.04.2020 Závody 04.05.2020 23:50
Ondřej Pospíšil Dragouní sprint ve Skvotu - A 03.05.2018 Tréninky 04.05.2020 23:45
Ondřej Pospíšil HULK cup 2018 09.11.2018 Závody 04.05.2020 23:35
Ondřej Pospíšil Trénink Nejdek - okruh 4 22.07.2018 Tréninky 04.05.2020 23:19
Ondřej Pospíšil Trénink Nejdek - okruh 4 22.07.2018 Tréninky 04.05.2020 23:16
Ondřej Pospíšil Trénink Nejdek - okruh 2 22.07.2018 Tréninky 04.05.2020 23:08
Ondřej Pospíšil Karanténní trénink - middle 01.04.2020 Tréninky 26.04.2020 22:59
Ondřej Pospíšil Kranténní OB F1 - Jureček 05.04.2020 Závody 26.04.2020 22:54
Ondřej Pospíšil Karanténní trénink - Řetízek 30.03.2020 Tréninky 26.04.2020 22:50
Ondřej Pospíšil F1 - Voskovka 21.03.2020 Závody 26.04.2020 22:43
Martin Gregor UsynligO: Bramberk 20.04.2020 Tréninky 20.04.2020 20:52
Martin Gregor UsynligO: Slovanka 07.04.2020 Tréninky 07.04.2020 18:09
Jirka Svoboda Šárka trať A 05.04.2020 Tréninky 05.04.2020 15:37
Jirka Svoboda Šárka trať C 02.04.2020 Tréninky 05.04.2020 15:30
Jirka Svoboda Lipica open 2020 11.03.2020 Závody 12.03.2020 11:12
Jirka Svoboda Lipica open 2020 10.03.2020 Závody 10.03.2020 16:53
Jirka Svoboda Lipica open 2020 09.03.2020 Závody 10.03.2020 16:10
Martin Lacina Opět na Kozla 2020 (B) 08.03.2020 PZL 09.03.2020 23:39
Jirka Svoboda Lipica open 2020 08.03.2020 Závody 08.03.2020 15:23
Jirka Svoboda Lipica open 2020 07.03.2020 Závody 07.03.2020 21:38
Ondřej Pospíšil PZL Tromjezí - 2. část 07.03.2020 Závody 07.03.2020 19:14
Ondřej Pospíšil PZL Tromjezí - 1. část 07.03.2020 Závody 07.03.2020 19:11
Ondřej Pospíšil PZL Dřínovský háj 23.02.2020 Závody 07.03.2020 19:06
Ondřej Pospíšil Kavky 2020 - PZL 01.02.2020 Závody 07.03.2020 18:27
Jirka Svoboda F1 26.02.2020 Tréninky 27.02.2020 07:27
Martin Lacina PZL Úvaly 09.02.2020 PZL 24.02.2020 22:12
Martin Lacina PZL Dřínovský háj po 20 letech 23.02.2020 PZL 24.02.2020 21:46
Milan Malačka VT Portugalsko - NOB 2 21.02.2020 Tréninky 24.02.2020 07:28
Milan Malačka VT Portugalsko - opakované starty se ZBM 21.02.2020 Tréninky 24.02.2020 07:20
Milan Malačka VT Portugalsko - dvoukolový middle 20.02.2020 Tréninky 24.02.2020 07:06
Milan Malačka VT Portugalsko - volný middle 19.02.2020 Tréninky 24.02.2020 06:30
Milan Malačka VT Portugalsko - sprint 19.02.2020 Tréninky 24.02.2020 05:30
Milan Malačka VT Portugalsko - NOB 18.02.2020 Tréninky 24.02.2020 05:15
Milan Malačka VT Portugalsko - klasika 18.02.2020 Tréninky 24.02.2020 05:08
Milan Malačka VT Portugalsko - svižný middle 17.02.2020 Tréninky 24.02.2020 04:59
Milan Malačka VT Portugalsko - seznamovák 17.02.2020 Tréninky 24.02.2020 18:57
David Klement F1 Juliána 12.02.2020 Tréninky 19.02.2020 08:42
David Klement PZL Úvaly 09.02.2020 PZL 10.02.2020 18:03
Martin Gregor Pražská zimní liga 09.02.2020 Tréninky 09.02.2020 13:56
David Klement F1 Långa Natten 05.02.2020 Tréninky 07.02.2020 20:51
David Klement F1 Špenát 22.01.2020 Tréninky 28.01.2020 18:04
Jirka Svoboda Šárka trénink TAP 26.01.2020 Tréninky 27.01.2020 11:34
Jirka Svoboda Noční Hrádek PZL 23.01.2020 Tréninky 27.01.2020 11:22
Martin Lacina Noční Hrádek 2020 23.01.2020 PZL 25.01.2020 16:07
Martin Gregor Retro: Mistrovství Vysočiny 2009 long, D21C 19.01.2020 Retro 20.01.2020 18:44
David Klement F1 Valy 15.01.2020 Tréninky 19.01.2020 13:49
Dorotka Tichá F1na Kozla 08.01.2020 Tréninky 19.01.2020 12:33
David Klement F1 Kozel 08.01.2020 Tréninky 11.01.2020 17:09
Ondřej Pospíšil ŽA klasika Hostomice 06.05.2018 Závody 11.01.2020 14:39
Ondřej Pospíšil PPŽ - Hostivice 16.05.2018 Závody 11.01.2020 14:35
David Klement PZL Na Plazech 05.01.2020 PZL 11.01.2020 13:45
Ondřej Pospíšil MTBO liga - 6. trénink 2018 / 8. ročník memoriálu Alexeje Petroviče Maresjeva 17.05.2018 MTBO 11.01.2020 13:29
Ondřej Pospíšil PPŽ - Milíčák 23.05.2018 Závody 11.01.2020 13:18
Ondřej Pospíšil Oblastní mistrovství na klasice 2018 - Kytín 13.05.2018 Závody 11.01.2020 13:12
Ondřej Pospíšil Vánoční trénink ve Hvězdě 2017 26.12.2017 Závody 08.01.2020 00:48
Ondřej Pospíšil ŽA Radvanec klasika 09.09.2018 Závody 08.01.2020 00:43
Ondřej Pospíšil ŽA Hostomice - krátká 05.05.2018 Závody 08.01.2020 00:32
Ondřej Pospíšil MČR sprint 2018 19.05.2018 Závody 08.01.2020 00:29
Martin Lacina PZL Na Plazech 05.01.2020 PZL 07.01.2020 23:12
Ondřej Pospíšil Vánoční orienťák DKP ve Hvězdě 07.01.2020 Závody 07.01.2020 00:19
Ondřej Pospíšil PZL Na Plazech 05.01.2020 Závody 07.01.2020 00:17
Ondřej Pospíšil Večerník Praha 22.12.2019 Závody 06.01.2020 23:59
Maruška Kalousková Mariánský ZOB 04.01.2020 Závody 06.01.2020 22:04
Dorotka Tichá PZL Na Plazech 05.01.2020 Závody 05.01.2020 17:19
Albert Mareš PZL Kufrování sv. Lucie 13.12.2019 Závody 21.12.2019 00:25
Albert Mareš F1 Chumava 18.12.2019 Tréninky 21.12.2019 00:06
David Klement F1 Studený Vrch 18.12.2019 Tréninky 20.12.2019 19:40
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 3. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:08
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 2. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:06
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 1. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:02
Ondřej Pospíšil Sprint Chimay 01.09.2018 Závody 15.12.2019 21:58
Ondřej Pospíšil MČR šatefety 2018 13.10.2018 Závody 15.12.2019 21:52
Ondřej Pospíšil OblŽ při SP v Mladé Boleslavi 07.10.2018 Závody 15.12.2019 21:48
Ondřej Pospíšil Veřejný závod při SP - Valdštejn 06.10.2018 Závody 15.12.2019 21:43
Ondřej Pospíšil Doprovodý krátký sprint u Pyramidy / pro oběd s mapou 05.10.2018 Závody 15.12.2019 21:39
Ondřej Pospíšil Sprint při SP - Petřín 05.10.2018 Závody 15.12.2019 21:35
Ondřej Pospíšil ČPŠ Zlín - neděle 30.09.2018 Závody 15.12.2019 21:29
Martin Lacina Orienťák pro Madlenku 2019 - dlouhá 03.12.2019 PZL 14.12.2019 22:50
Martin Lacina Čertův kopanec (A) 30.11.2019 PZL 14.12.2019 22:23
Martin Lacina Mikulášův kufr 2019 05.12.2019 PZL 14.12.2019 21:36
Martin Laci