RSS kanál

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Josef Goder 0
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Martin Gregor 4 UsynligO: Bramberk 20.04.2020 20.04.2020 20:52
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Maruška Kalousková 5 PrDeL KL Mehelník 24.05.2020 25.05.2020 22:46
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27.11.2019 01.12.2019 00:30
David Klement 47 F1 Juliána 12.02.2020 19.02.2020 08:42
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 18 JPK2020 - Petřín 17.06.2020 17.06.2020 19:27
Martin Lacina 35 Opět na Kozla 2020 (B) 08.03.2020 09.03.2020 23:39
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 27 VT Portugalsko - NOB 2 21.02.2020 24.02.2020 07:28
Albert Mareš 49 F1 Chumava 18.12.2019 21.12.2019 00:06
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 06.10.2018 04.03.2019 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04.12.2019 06.12.2019 11:00
Ferda Polášek 64 EPO OB Prokopák 23.06.2020 25.06.2020 10:12
Ondřej Pospíšil 185 O-liga #2 - 2020 / Smetanka 05.05.2020 08.05.2020 09:03
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 8 2019_11_03_Kytín 03.11.2019 03.11.2019 23:06
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07.12.2019 08.12.2019 18:57
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 21:53
Viki Škáchová 5 PRDOL Kozly 17.05.2020 20.05.2020 20:17
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25.05.2019 26.05.2019 17:53
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 18 Šárka Trať A - dlouhé postupy 4,4 km 18.03.2020 22.03.2020 18:45
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 23 Šárka trať A 05.04.2020 05.04.2020 15:37
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 08.01.2020 19.01.2020 12:33
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 19.10.2019 21.10.2019 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Eliška Zemanová 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ferda Polášek EPO Divoký západ 19.05.2020 Tréninky 25.06.2020 10:18
Ferda Polášek EPO Říčany 09.06.2020 Tréninky 25.06.2020 10:19
Ferda Polášek EPO OB Prokopák 23.06.2020 Tréninky 25.06.2020 10:12
Honza Lacina JPK2020 - Petřín 17.06.2020 Tréninky 17.06.2020 19:27
Honza Lacina JPK2020 - Divoká Šárka 10.06.2020 Tréninky 12.06.2020 08:33
Honza Lacina JPK2020 - Stromovka 03.06.2020 Tréninky 03.06.2020 20:56
Honza Lacina JPK2020 - Motol 27.05.2020 Tréninky 03.06.2020 20:57
Maruška Kalousková PrDeL KL Mehelník 24.05.2020 Závody 25.05.2020 22:46
Maruška Kalousková PrDeL KT Mehelník 23.05.2020 Závody 23.05.2020 15:43
Honza Lacina JPK2020 - Skvot 20.05.2020 Tréninky 03.06.2020 20:57
Viki Škáchová PRDOL Kozly 17.05.2020 Závody 20.05.2020 20:17
Maruška Kalousková PrDeL KL Kozelská rokle 17.05.2020 Závody 19.05.2020 15:19
Ferda Polášek Otvírání Studánek 17.05.2020 Tréninky 17.05.2020 20:47
Ferda Polášek SMIK 17.11.2019 Závody 17.05.2020 12:02
Ferda Polášek Trénink na Mimi dovolené 27.10.2019 Tréninky 17.05.2020 11:52
Ferda Polášek EPO Ládví 05.11.2019 Tréninky 17.05.2020 11:46
Ferda Polášek O-Liga Krčák 22.10.2019 Tréninky 17.05.2020 11:36
Ferda Polášek HROB E2 03.11.2019 Závody 17.05.2020 11:24
Ferda Polášek HROB E1 02.11.2019 Závody 17.05.2020 11:22
Ferda Polášek EPO Motol 12.11.2019 Tréninky 17.05.2020 11:08
Ferda Polášek MČR LOB Sprint 08.02.2020 Závody 17.05.2020 11:00
Ferda Polášek HULK 15.11.2019 Závody 17.05.2020 10:53
Ferda Polášek MČR družstev Tis u Blatna 06.10.2019 Závody 17.05.2020 10:45
Ferda Polášek MČR Štafet Tis u Blatna 05.10.2019 Závody 17.05.2020 10:44
Ferda Polášek Koridor 25.04.2020 Tréninky 17.05.2020 10:14
Ferda Polášek Middlík v Novém Kníně 25.04.2020 Tréninky 17.05.2020 10:14
Ferda Polášek Intervaly na Velké Babě 20.04.2020 Tréninky 17.05.2020 10:12
Maruška Kalousková PrDeL KT Kozelská rokle 16.05.2020 Závody 16.05.2020 16:15
Ondřej Pospíšil Indoor v Barceloně - 3 18.02.2018 Závody 10.05.2020 21:27
Ondřej Pospíšil Indoor v Barceloně - 2 18.02.2018 Závody 10.05.2020 21:28
Ondřej Pospíšil Indoor v Barceloně - 1 18.02.2018 Závody 10.05.2020 21:26
Ondřej Pospíšil DKP Svatoštěpánský trénink 2018 27.12.2018 Tréninky 10.05.2020 21:24
Ondřej Pospíšil Večerník Praha 2018 23.12.2018 Závody 10.05.2020 21:22
Ondřej Pospíšil TSM trénink - Říčanský les 26.04.2020 Závody 08.05.2020 17:47
Ondřej Pospíšil Trénink Hradešín 26.04.2020 Závody 08.05.2020 09:11
Ondřej Pospíšil O-liga #2 - 2020 / Smetanka 05.05.2020 Závody 08.05.2020 09:03
Honza Lacina JPK2020 - Ladronka 06.05.2020 Tréninky 03.06.2020 21:00
Ondřej Pospíšil F1 Juliána 15.04.2020 Závody 05.05.2020 00:04
Ondřej Pospíšil Trénink Vrabec - CikCak 09.04.2020 Závody 04.05.2020 23:58
Ondřej Pospíšil Karaténni trénink - I ty, Brute? 08.04.2020 Závody 04.05.2020 23:50
Ondřej Pospíšil Dragouní sprint ve Skvotu - A 03.05.2018 Tréninky 04.05.2020 23:45
Ondřej Pospíšil HULK cup 2018 09.11.2018 Závody 04.05.2020 23:35
Ondřej Pospíšil Trénink Nejdek - okruh 4 22.07.2018 Tréninky 04.05.2020 23:19
Ondřej Pospíšil Trénink Nejdek - okruh 4 22.07.2018 Tréninky 04.05.2020 23:16
Ondřej Pospíšil Trénink Nejdek - okruh 2 22.07.2018 Tréninky 04.05.2020 23:08
Ondřej Pospíšil Karanténní trénink - middle 01.04.2020 Tréninky 26.04.2020 22:59
Ondřej Pospíšil Kranténní OB F1 - Jureček 05.04.2020 Závody 26.04.2020 22:54
Ondřej Pospíšil Karanténní trénink - Řetízek 30.03.2020 Tréninky 26.04.2020 22:50
Ondřej Pospíšil F1 - Voskovka 21.03.2020 Závody 26.04.2020 22:43
Martin Gregor UsynligO: Bramberk 20.04.2020 Tréninky 20.04.2020 20:52
Martin Gregor UsynligO: Slovanka 07.04.2020 Tréninky 07.04.2020 18:09
Jirka Svoboda Šárka trať A 05.04.2020 Tréninky 05.04.2020 15:37
Jirka Svoboda Šárka trať C 02.04.2020 Tréninky 05.04.2020 15:30
Jirka Svoboda Lipica open 2020 11.03.2020 Závody 12.03.2020 11:12
Jirka Svoboda Lipica open 2020 10.03.2020 Závody 10.03.2020 16:53
Jirka Svoboda Lipica open 2020 09.03.2020 Závody 10.03.2020 16:10
Martin Lacina Opět na Kozla 2020 (B) 08.03.2020 PZL 09.03.2020 23:39
Jirka Svoboda Lipica open 2020 08.03.2020 Závody 08.03.2020 15:23
Jirka Svoboda Lipica open 2020 07.03.2020 Závody 07.03.2020 21:38
Ondřej Pospíšil PZL Tromjezí - 2. část 07.03.2020 Závody 07.03.2020 19:14
Ondřej Pospíšil PZL Tromjezí - 1. část 07.03.2020 Závody 07.03.2020 19:11
Ondřej Pospíšil PZL Dřínovský háj 23.02.2020 Závody 07.03.2020 19:06
Ondřej Pospíšil Kavky 2020 - PZL 01.02.2020 Závody 07.03.2020 18:27
Jirka Svoboda F1 26.02.2020 Tréninky 27.02.2020 07:27
Martin Lacina PZL Úvaly 09.02.2020 PZL 24.02.2020 22:12
Martin Lacina PZL Dřínovský háj po 20 letech 23.02.2020 PZL 24.02.2020 21:46
Milan Malačka VT Portugalsko - NOB 2 21.02.2020 Tréninky 24.02.2020 07:28
Milan Malačka VT Portugalsko - opakované starty se ZBM 21.02.2020 Tréninky 24.02.2020 07:20
Milan Malačka VT Portugalsko - dvoukolový middle 20.02.2020 Tréninky 24.02.2020 07:06
Milan Malačka VT Portugalsko - volný middle 19.02.2020 Tréninky 24.02.2020 06:30
Milan Malačka VT Portugalsko - sprint 19.02.2020 Tréninky 24.02.2020 05:30
Milan Malačka VT Portugalsko - NOB 18.02.2020 Tréninky 24.02.2020 05:15
Milan Malačka VT Portugalsko - klasika 18.02.2020 Tréninky 24.02.2020 05:08
Milan Malačka VT Portugalsko - svižný middle 17.02.2020 Tréninky 24.02.2020 04:59
Milan Malačka VT Portugalsko - seznamovák 17.02.2020 Tréninky 24.02.2020 18:57
David Klement F1 Juliána 12.02.2020 Tréninky 19.02.2020 08:42
David Klement PZL Úvaly 09.02.2020 PZL 10.02.2020 18:03
Martin Gregor Pražská zimní liga 09.02.2020 Tréninky 09.02.2020 13:56
David Klement F1 Långa Natten 05.02.2020 Tréninky 07.02.2020 20:51
David Klement F1 Špenát 22.01.2020 Tréninky 28.01.2020 18:04
Jirka Svoboda Šárka trénink TAP 26.01.2020 Tréninky 27.01.2020 11:34
Jirka Svoboda Noční Hrádek PZL 23.01.2020 Tréninky 27.01.2020 11:22
Martin Lacina Noční Hrádek 2020 23.01.2020 PZL 25.01.2020 16:07
Martin Gregor Retro: Mistrovství Vysočiny 2009 long, D21C 19.01.2020 Retro 20.01.2020 18:44
David Klement F1 Valy 15.01.2020 Tréninky 19.01.2020 13:49
Dorotka Tichá F1na Kozla 08.01.2020 Tréninky 19.01.2020 12:33
David Klement F1 Kozel 08.01.2020 Tréninky 11.01.2020 17:09
Ondřej Pospíšil ŽA klasika Hostomice 06.05.2018 Závody 11.01.2020 14:39
Ondřej Pospíšil PPŽ - Hostivice 16.05.2018 Závody 11.01.2020 14:35
David Klement PZL Na Plazech 05.01.2020 PZL 11.01.2020 13:45
Ondřej Pospíšil MTBO liga - 6. trénink 2018 / 8. ročník memoriálu Alexeje Petroviče Maresjeva 17.05.2018 MTBO 11.01.2020 13:29
Ondřej Pospíšil PPŽ - Milíčák 23.05.2018 Závody 11.01.2020 13:18
Ondřej Pospíšil Oblastní mistrovství na klasice 2018 - Kytín 13.05.2018 Závody 11.01.2020 13:12
Ondřej Pospíšil Vánoční trénink ve Hvězdě 2017 26.12.2017 Závody 08.01.2020 00:48
Ondřej Pospíšil ŽA Radvanec klasika 09.09.2018 Závody 08.01.2020 00:43
Ondřej Pospíšil ŽA Hostomice - krátká 05.05.2018 Závody 08.01.2020 00:32
Ondřej Pospíšil MČR sprint 2018 19.05.2018 Závody 08.01.2020 00:29
Martin Lacina PZL Na Plazech 05.01.2020 PZL 07.01.2020 23:12
Ondřej Pospíšil Vánoční orienťák DKP ve Hvězdě 07.01.2020 Závody 07.01.2020 00:19
Ondřej Pospíšil PZL Na Plazech 05.01.2020 Závody 07.01.2020 00:17
Ondřej Pospíšil Večerník Praha 22.12.2019 Závody 06.01.2020 23:59
Maruška Kalousková Mariánský ZOB 04.01.2020 Závody 06.01.2020 22:04
Dorotka Tichá PZL Na Plazech 05.01.2020 Závody 05.01.2020 17:19
Albert Mareš PZL Kufrování sv. Lucie 13.12.2019 Závody 21.12.2019 00:25
Albert Mareš F1 Chumava 18.12.2019 Tréninky 21.12.2019 00:06
David Klement F1 Studený Vrch 18.12.2019 Tréninky 20.12.2019 19:40
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 3. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:08
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 2. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:06
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 1. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:02
Ondřej Pospíšil Sprint Chimay 01.09.2018 Závody 15.12.2019 21:58
Ondřej Pospíšil MČR šatefety 2018 13.10.2018 Závody 15.12.2019 21:52
Ondřej Pospíšil OblŽ při SP v Mladé Boleslavi 07.10.2018 Závody 15.12.2019 21:48
Ondřej Pospíšil Veřejný závod při SP - Valdštejn 06.10.2018 Závody 15.12.2019 21:43
Ondřej Pospíšil Doprovodý krátký sprint u Pyramidy / pro oběd s mapou 05.10.2018 Závody 15.12.2019 21:39
Ondřej Pospíšil Sprint při SP - Petřín 05.10.2018 Závody 15.12.2019 21:35
Ondřej Pospíšil ČPŠ Zlín - neděle 30.09.2018 Závody 15.12.2019 21:29
Martin Lacina Orienťák pro Madlenku 2019 - dlouhá 03.12.2019 PZL 14.12.2019 22:50
Martin Lacina Čertův kopanec (A) 30.11.2019 PZL 14.12.2019 22:23
Martin Lacina Mikulášův kufr 2019 05.12.2019 PZL 14.12.2019 21:36
Martin Lacina Kufrování sv. Lucie 2019 (A) 13.12.2019 PZL 14.12.2019 19:49
Dorotka Tichá F1 Ládví part 2 11.12.2019 Tréninky 11.12.2019 21:19
Dorotka Tichá F1 Ládví part 1 11.12.2019 Tréninky 11.12.2019 21:11
Dorotka Tichá F1 Říčany 04.12.2019 Tréninky 11.12.2019 21:05
Ondřej Pospíšil HDR s Rebekou 08.12.2019 Tréninky 10.12.2019 23:25
Ondřej Pospíšil Trénink Jablonec 08.12.2019 Závody 06.01.2020 23:51
Ondřej Pospíšil Tour de Prague 2019 07.12.2019 Závody 10.12.2019 23:14
Lucie Řadová Tour de Prague 07.12.2019 Závody 08.12.2019 18:57
David Klement PZL Tour de Prague Kyje 07.12.2019 PZL 08.12.2019 09:28
David Klement F1 Říčany 04.12.2019 Tréninky 08.12.2019 09:19
David Klement PZL Čertův kopanec 30.11.2019 PZL 08.12.2019 09:06
Dominika Plochová F1 Říčany 04.12.2019 Tréninky 06.12.2019 11:00
David Klement SMIK Mníšek pod Brdy 17.11.2019 Závody 01.12.2019 16:32
David Klement Hulk Kamýk 15.11.2019 Závody 01.12.2019 16:01
David Klement PŽ Kytín 03.11.2019 Závody 01.12.2019 15:27
David Klement PŽ Kostelec nad Černými Lesy 20.10.2019 Závody 01.12.2019 11:56
David Klement PŽ Olešná u Rakovníka 19.10.2019 Závody 01.12.2019 11:11
Pavel Klaška F1 Kejkol 27.11.2019 Nočáky F1 01.12.2019 00:30
Ondřej Pospíšil PŽ Hlavačov 25.03.2018 Závody 30.11.2019 23:08
Ondřej Pospíšil PZL Nymburk - 3. část 25.11.2018 Závody 30.11.2019 22:56
Ondřej Pospíšil PZL Nymburk - 2. část 25.11.2018 Závody 30.11.2019 22:43
Ondřej Pospíšil PZL Nymburk - 1. část 25.11.2018 Závody 30.11.2019 22:39
Ondřej Pospíšil Venca je fotr - Garbrielky orientační běh 22.11.2018 Závody 30.11.2019 18:52
Ondřej Pospíšil PZL Čertův kopanec 30.11.2019 Závody 30.11.2019 18:47
Albert Mareš Hulk Kamýk 15.11.2019 Závody 20.12.2019 14:10
Albert Mareš SMIK Mníšek pod Brdy 17.11.2019 Závody 29.11.2019 18:42
Albert Mareš F1 Kejkol 27.11.2019 Tréninky 28.11.2019 22:12
Magdalena Škáchová F1 Kejkol 27.11.2019 Tréninky 28.11.2019 21:53
Dominika Plochová F1 Kejkol 27.11.2019 Tréninky 28.11.2019 10:49
Michal Škácha F1 Kejkol 27.11.2019 Tréninky 28.11.2019 10:45
Ondřej Pospíšil PŽ Všenory 2018 04.11.2018 Závody 26.11.2019 21:48
Ondřej Pospíšil SMIK 2018 17.11.2018 Závody 26.11.2019 21:45
Ondřej Pospíšil Oddílový přebor na zakončení 2018 10.11.2018 Závody 26.11.2019 21:40
Ondřej Pospíšil HULK Cup 2019 15.11.2019 Závody 26.11.2019 18:55
Viki Škáchová OŽ Kytín D14 03.11.2019 Závody 22.11.2019 11:26
Zuzka Škáchová OŽ Kytín D14 03.11.2019 Závody 22.11.2019 08:39
Ondřej Pospíšil ČP štafet - Zlín 29.09.2018 Závody 20.11.2019 18:28
Ondřej Pospíšil MČR družstva 2018 14.10.2018 Závody 20.11.2019 18:23
Ondřej Pospíšil EPO Milíčák 2018 23.10.2018 Závody 20.11.2019 18:19
Ondřej Pospíšil Mrazákova PZL - Kobylisy a spol. 09.12.2018 Závody 20.11.2019 18:12
Ondřej Pospíšil EPO Petřín 04.12.2018 Závody 20.11.2019 17:26
Ondřej Pospíšil LOB Roudnice - štafety 25.02.2018 LOB 20.11.2019 17:20
Ondřej Pospíšil LOB Roudnice - middle 25.02.2018 LOB 20.11.2019 17:17
Ondřej Pospíšil Barcelona city race Montjuic / 2. polovina 17.02.2018 Závody 20.11.2019 17:07
Ondřej Pospíšil Barcelona city race - Montjuic / 1. polovina 17.02.2018 Závody 20.11.2019 17:02
Ondřej Pospíšil Middle Montserrat 16.02.2018 Závody 20.11.2019 01:50
Ondřej Pospíšil Barcelona city race 18.02.2018 Závody 20.11.2019 01:47
Ondřej Pospíšil Sprintový trénink Podviní - S1 18.04.2018 Tréninky 20.11.2019 01:40
Ondřej Pospíšil Sprintový trénink Podviní - S3 18.04.2018 Tréninky 20.11.2019 01:38
Ondřej Pospíšil Trénink MTBO / soustředění 2018 - T3 08.04.2018 MTBO 19.11.2019 22:59
Ondřej Pospíšil SMIK 2019 17.11.2019 Závody 17.11.2019 22:23
David Klement Družstva Tis u Blatna 06.10.2019 Závody 19.11.2019 06:58
David Klement Štafety Tis u Blatna 05.10.2019 Závody 13.11.2019 10:25
Jirka Červený Kytin 03.11.2019 Závody 06.11.2019 22:25
Dorotka Tichá PŽ Kytín 03.11.2019 Závody 04.11.2019 21:24
Anna Kváčová Anna Kváčová 03.11.2019 Závody 04.11.2019 08:49
Barbora Ptáčková 2019_11_03_Kytín 03.11.2019 Závody 03.11.2019 23:06
Barbora Ptáčková 2019_10_20_Kostelec_nČL 20.10.2019 Závody 03.11.2019 22:34
Barbora Ptáčková 2019_10_19_Olešná 19.10.2019 Závody 03.11.2019 22:31
Ondřej Pospíšil PŽ Kytín 03.11.2019 Závody 03.11.2019 17:11
Ondřej Pospíšil Bohnický orienťák 2019 01.11.2019 Závody 01.11.2019 00:15
Ondřej Pospíšil MČR štafet MTBO 2018 - 2. mapa 02.06.2018 MTBO 31.10.2019 01:03
Ondřej Pospíšil MČR štafet MTBO 2018 - 1. část 02.06.2018 MTBO 31.10.2019 01:01
Ondřej Pospíšil DKP trénink u Nejdku - 1 21.07.2018 Tréninky 31.10.2019 00:57
Ondřej Pospíšil DKP trénink u Nejdku / hendikep 21.07.2018 Tréninky 31.10.2019 00:54
Ondřej Pospíšil Oblastní mistrovství middle - 2018 / Konojedy 14.04.2018 Závody 31.10.2019 00:51
Ondřej Pospíšil MČR družstev 2019 06.10.2019 Závody 29.10.2019 23:37
Ondřej Pospíšil MČR štafet 2019 05.10.2019 Závody 29.10.2019 23:31
Ondřej Pospíšil HDR na Bradech :) 27.10.2019 Tréninky 29.10.2019 22:56
Ondřej Pospíšil MTBO trénink / soustředění 2018 - Seletice 06.04.2018 MTBO 29.10.2019 22:53
Ondřej Pospíšil EPO OB Šárka / 10.4.2018 10.04.2018 Závody 29.10.2019 22:27
Ondřej Pospíšil Trénink Brada 27.10.2019 Tréninky 29.10.2019 22:23
Ondřej Pospíšil Sprintový trénink Malešický park 2018 - 3 04.04.2018 Tréninky 29.10.2019 22:08
Ondřej Pospíšil Sprintový trénink Malešický park 2018 - 1 04.04.2018 Tréninky 29.10.2019 22:05
Ondřej Pospíšil Jarní pohár 2018 - štafety, 2. úsek 24.03.2018 Závody 29.10.2019 22:04
Ondřej Pospíšil Sprintové tréninky Malešický park 2018 - 2 04.04.2018 Tréninky 29.10.2019 22:02
Anna Kváčová Anna Kváčová 13.10.2019 Závody 27.10.2019 11:22
Anna Kváčová Anna Kváčová 19.10.2019 Závody 27.10.2019 11:17
Jolana Vondráčková 20.10.2019 Závody 21.10.2019 23:39
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 20.10.2019 Závody 21.10.2019 21:28
Adam Svoboda OŽ Olešná u Rakovníka (H10) 19.10.2019 Závody 21.10.2019 21:25
Ondřej Pospíšil PŽ Kostelec n. Černými lesy 20.10.2019 Závody 21.10.2019 01:00
Ondřej Pospíšil PŽ - Olešná 19.10.2019 Závody 21.10.2019 00:51
Petra Šilerová Oblastní žebříček 12.10.2019 Závody 20.10.2019 14:28
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 Závody 20.10.2019 13:52
Jirka Červený Nedamov 13.10.2019 Závody 19.10.2019 21:07
Václav Sedlák 2019 Hradešínský les 12.10.2019 Závody 20.10.2019 13:50
Julie Šavelová Julie Šavelová 17.10.2019 Závody 17.10.2019 14:45
Albert Mareš Bohemia E4 27.07.2019 Závody 15.10.2019 23:01
Adam Svoboda OŽ Hradešín (H10) 12.10.2019 Závody 14.10.2019 21:14
Filip Balga OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 Závody 14.10.2019 20:48
Julie Šavelová Julie Šavelová 14.10.2019 Závody 14.10.2019 15:46
Barbora Ptáčková 2019_10_13_Nedamov 13.10.2019 Závody 31.10.2019 22:24
Barbora Ptáčková 2019_09_28_Nové_Strašecí 28.09.2019 Závody 02.10.2019 01:10
Barbora Ptáčková 2019_09_29_Ondřejov 29.09.2019 Závody 13.10.2019 19:58
Ferda Polášek OŽ Ondřejov 29.09.2019 Závody 01.10.2019 16:27
Ferda Polášek OŽ Sprint Nové Strašecí 28.09.2019 Závody 01.10.2019 16:22
Ferda Polášek ČPŠ Český Dub 15.09.2019 Závody 01.10.2019 16:22
Ferda Polášek ČPŠ Kořenov 14.09.2019 Závody 01.10.2019 16:17
Ferda Polášek sprint Český Dub H21C 14.09.2019 Závody 01.10.2019 16:13
Ferda Polášek Akademie Lesni sprint 24.09.2019 Tréninky 01.10.2019 16:09
Alexander Karych Karkoška 29.09.2019 Závody 01.10.2019 14:36
Alexander Karych 13.02.2000 Závody 01.10.2019 14:27
Ondřej Pospíšil MČR KT 2018 - finále D 24.06.2018 Závody 01.10.2019 00:18
Ondřej Pospíšil MČR KT 2018 - kvalifikace 23.06.2018 Závody 01.10.2019 00:15
Ondřej Pospíšil Sprintové okruhy Podviní - S2B 18.04.2018 Tréninky 01.10.2019 00:03
Ondřej Pospíšil Sprintové okruhy Podviní - S2A 18.04.2018 Tréninky 01.10.2019 00:00
Ondřej Pospíšil Okruhy u Nejdku - 5 22.07.2018 Tréninky 30.09.2019 23:55
Ondřej Pospíšil EPO Záběhlice - 2. část 12.06.2018 Závody 30.09.2019 23:50
Ondřej Pospíšil EPO Záběhlice - 1. část 12.06.2018 Závody 30.09.2019 23:45
Ondřej Pospíšil Pragaa Magica 2018 10.03.2018 Závody 30.09.2019 23:38
Ondřej Pospíšil PŽ - Ondřejov 29.09.2019 Závody 30.09.2019 23:23
Augustina Uhlíková OŽ Ondřejov (D10) 29.09.2019 Závody 30.09.2019 22:02
Adam Svoboda OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 Závody 30.09.2019 20:49
Ondřej Pospíšil Sprint Nové Strašecí 28.09.2019 Závody 28.09.2019 23:12
Adam Svoboda OŽ - Nové Strašecí (H10) 28.09.2019 Závody 28.09.2019 20:56
Ondřej Pospíšil O-liga 12 / 2. část 25.09.2019 Závody 27.09.2019 23:22
Ondřej Pospíšil O-liga 12 / 1. část 24.09.2019 Závody 27.09.2019 23:18
Ondřej Pospíšil Sparťanská klouzačka 19.12.2009 Závody 27.09.2019 23:10
David Klement ŽB Těptín 08.09.2019 Závody 27.09.2019 19:26
David Klement ŽB Krhanice 07.09.2019 Závody 27.09.2019 19:18
Ondřej Pospíšil EPO Nad Motolem 06.11.2018 Závody 19.09.2019 01:36
Ondřej Pospíšil HULK Cup 2017 10.11.2017 Závody 19.09.2019 01:30
Ondřej Pospíšil ČP Štafet Český Dub 15.09.2019 Závody 18.09.2019 01:22
Ondřej Pospíšil Sprint Český Dub 14.09.2019 Závody 17.09.2019 22:25
Ondřej Pospíšil ČP Štafet 14.9.2019 14.09.2019 Závody 17.09.2019 22:14
Albert Mareš Mapový trénink Studený vrch 04.09.2019 Tréninky 13.09.2019 19:19
Martin Lacina Krhanice (H40B) 07.09.2019 Závody 12.09.2019 23:24
Martin Lacina Těptín - žebříček-B (H40B) 08.09.2019 Závody 12.09.2019 22:58
Ondřej Pospíšil Klacky 2018 - firmy 20.06.2018 Závody 10.09.2019 00:05
Ondřej Pospíšil Klacky 2017 - Trénink 21.06.2017 Závody 10.09.2019 00:01
Ondřej Pospíšil ČP - sprint Plzeň 26.05.2018 Závody 09.09.2019 23:38
Ondřej Pospíšil ŽB Čechy západ - Krhanice 07.09.2019 Závody 09.09.2019 23:33
Lucie Řadová B-žebříček Kamenice, Krátká 08.09.2019 Závody 08.09.2019 22:30
Albert Mareš Bohemia E3 26.07.2019 Závody 08.09.2019 19:39
Albert Mareš Bohemia E2 25.07.2019 Závody 08.09.2019 19:25
Albert Mareš Bohemia E1 24.07.2019 Závody 08.09.2019 19:20
David Klement PP E3 25.08.2019 Závody 10.11.2019 12:38
David Klement PP E2 24.08.2019 Závody 06.09.2019 21:26
David Klement PP E1 23.08.2019 Závody 06.09.2019 21:18
David Klement Bohemia E5 28.07.2019 Závody 06.09.2019 21:09
David Klement Bohemia E4 27.07.2019 Závody 06.09.2019 21:00
David Klement Bohemia E3 26.07.2019 Závody 06.09.2019 20:51
David Klement Bohemia E2 25.07.2019 Závody 06.09.2019 20:43
David Klement Bohemia E1 24.07.2019 Závody 05.09.2019 20:08
Ondřej Pospíšil ŽA Tábor 20.05.2018 Závody 05.09.2019 00:45
Ondřej Pospíšil EPO Hvězda 29.05.2018 Závody 05.09.2019 00:42
Ondřej Pospíšil PPŽ Krčák - 2018 06.06.2018 Tréninky 05.09.2019 00:37
Ferda Polášek O-Liga #10 Valy 03.09.2019 Tréninky 04.09.2019 09:31
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle 2019 - E3 18.08.2019 Závody 03.09.2019 08:51
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle 2019 - E2 17.08.2019 Závody 03.09.2019 08:48
Ferda Polášek Rumcajsovy Míle 2019 - E1 16.08.2019 Závody 03.09.2019 08:45
Ferda Polášek O-Liga Divoký západ 27.08.2019 Tréninky 03.09.2019 08:39
Ferda Polášek O-Liga Keltské Hradiště 13.08.2019 Tréninky 03.09.2019 09:35
Ondřej Pospíšil ŽB Hluboká - middle 10.06.2018 Závody 02.09.2019 00:55
Ondřej Pospíšil PPŽ - Prosek 13.06.2018 Závody 02.09.2019 00:50
Ondřej Pospíšil ŽB Hluboká 09.06.2018 Závody 02.09.2019 00:45
Ondřej Pospíšil West Cup - E2 31.08.2019 Závody 02.09.2019 00:31
Ondřej Pospíšil Pěkné prázdniny 2019 - E3 25.08.2019 Závody 27.08.2019 00:37
Ondřej Pospíšil Pěkné prázdniny 2019 - E2 24.08.2019 Závody 27.08.2019 00:28
Ondřej Pospíšil Pěkné prázdniny 2019 - E1 23.08.2019 Závody 26.08.2019 23:11
Pavel Klaška Rumcajsovy Míle 2019 E3 18.08.2019 Závody 19.08.2019 19:25
Ondřej Pospíšil O-liga #7 13.08.2019 Závody 17.08.2019 16:22
Ondřej Pospíšil Orienteering Adventure 2019 - E5 11.08.2019 Závody 13.08.2019 22:37
Ondřej Pospíšil Orienteering Adventure 2019 - E4 10.08.2019 Závody 13.08.2019 22:22
Ondřej Pospíšil Orienteering Adventure 2019 - E3 09.08.2019 Závody 13.08.2019 00:56
Jirka Svoboda Orienteering adventure E3 09.08.2019 Závody 10.08.2019 09:43
Ferda Polášek O-Liga Prokopák 30.07.2019 Tréninky 31.07.2019 15:44
Ondřej Pospíšil Rumcajsovy míle 2018 - E3 12.08.2018 Závody 28.07.2019 15:46
Ondřej Pospíšil Rumcajsovy míle 2018 - E2 11.08.2018 Závody 28.07.2019 15:41
Ondřej Pospíšil Rumcaajsovy míle 2018 - E1 11.08.2018 Závody 28.07.2019 15:38
Ondřej Pospíšil PŽ nový knín 22.09.2018 Závody 28.07.2019 15:27
Ondřej Pospíšil MTBO Bábíkova dvojhvězda 06.09.2018 MTBO 28.07.2019 15:22
Ondřej Pospíšil MTBO liga Bábíkova dvojhvězda - 1. část 06.09.2018 MTBO 28.07.2019 15:17
Ondřej Pospíšil OB na Folimance 26.09.2018 Závody 28.07.2019 15:13
Ondřej Pospíšil PP 2018 - E2 25.08.2018 Závody 25.07.2019 23:50
Ondřej Pospíšil ŽA Radvanec - krátká 08.09.2018 Závody 25.07.2019 23:45
Ondřej Pospíšil MTBO liga 26.4.2018 - Krčák 26.04.2018 MTBO 25.07.2019 21:55
Ondřej Pospíšil Primiero O-Week / stage 2 12.07.2019 Závody 25.07.2019 09:29
Ondřej Pospíšil Primiero O-Week / stage 1 11.07.2019 Závody 25.07.2019 09:29
Ferda Polášek Botas E3 2019 14.07.2019 Závody 19.07.2019 10:34
Ferda Polášek Botas E2 2019 13.07.2019 Závody 19.07.2019 10:34
Ferda Polášek Botas E1 2019 12.07.2019 Závody 17.07.2019 09:51
Ferda Polášek O-Liga Divoká Šárka 16.07.2019 Tréninky 17.07.2019 09:44
Lucie Řadová O-liga Divoká Šárka 16.07.2019 Tréninky 16.07.2019 23:19
Přemek Novák MČR na krátký - finále 23.06.2019 Závody 29.06.2019 20:38
Přemek Novák MČR na krátký - kvalifikace 22.06.2019 Závody 29.06.2019 20:14
Albert Mareš MČR krátká Trutnov finále 23.06.2019 Závody 29.06.2019 20:09
Přemek Novák ŽB Mariánské Lázně 16.06.2019 Závody 17.07.2019 09:05
Albert Mareš MČR krátká Trutnov kvalifikace 22.06.2019 Závody 29.06.2019 20:09
Přemek Novák ŽB Mariánské Lázně 15.06.2019 Závody 17.07.2019 09:05
Ferda Polášek O-Liga Hrádek 25.06.2019 Tréninky 26.06.2019 14:47
Magdalena Škáchová MČR KT kvalifikace 2019 22.06.2019 Závody 24.06.2019 16:31
Ondřej Pospíšil Klacky OPEN 10 19.06.2019 Závody 21.06.2019 01:28
Ferda Polášek O-Liga Klobouk 18.06.2019 Tréninky 20.06.2019 09:03
Lucie Řadová Trénink Únětice 17.06.2019 Tréninky 18.06.2019 15:28
Ondřej Pospíšil MTBO liga BabaNaBajku / 19.4.2018 19.04.2018 MTBO 18.06.2019 00:29
Ondřej Pospíšil Oblastní mistrovství ve sprintu - Slaný, 21.4.2018 21.04.2018 Závody 18.06.2019 00:25
Ondřej Pospíšil Historie: MTBO liga Slaný / 21.4.2018 21.04.2018 MTBO 17.06.2019 23:26
Ondřej Pospíšil historie: PŽ 22.4. v Chyňavě 22.04.2018 Závody 17.06.2019 23:22
Ondřej Pospíšil Historie: EPO na Valech, 24.4.2018 24.04.2018 Závody 17.06.2019 23:19
Ondřej Pospíšil ŽB Mariánské lázně 16.06.2019 Závody 17.06.2019 22:43
Ondřej Pospíšil ŽB Západ - 15.06.2019 Závody 17.06.2019 22:39
Albert Mareš ŽB Mariánské Lázně klasika 16.06.2019 Závody 17.06.2019 22:13
Albert Mareš ŽB Mariánské Lázně krátká 15.06.2019 Závody 17.06.2019 19:46
Adéla Snížková Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 Závody 16.06.2019 17:03
Ferda Polášek EPO Všenory 11.06.2019 Tréninky 04.09.2019 11:05
Honza Lacina Poteplí (H12) 09.06.2019 Závody 11.06.2019 00:05
Martin Lacina Poteplí (H35) 09.06.2019 Závody 10.06.2019 23:40
Ferda Polášek PŽ Poteplí 09.06.2019 Závody 10.06.2019 15:41
Ondřej Pospíšil MČR sprintových štafet - Zlín 28.09.2018 Závody 08.06.2019 17:11
Ondřej Pospíšil PP 2018 - E3 26.08.2018 Závody 08.06.2019 17:08
Ondřej Pospíšil PP 2018 - E1 24.08.2018 Závody 08.06.2019 17:05
Ondřej Pospíšil Štafety Třemešek - 1.úsek 12.05.2019 Závody 08.06.2019 16:40
Ondřej Pospíšil ČP - sprint Šumperk 11.05.2019 Závody 08.06.2019 16:38
Ondřej Pospíšil Štafety Třemešek - 3. úsek 11.05.2019 Závody 08.06.2019 16:33
Adam Svoboda 4. Žaket Pražský pohár žactva (H10) 05.06.2019 Závody 08.06.2019 11:25
Adam Svoboda OŽ - Manufaktura Český pohár (H10) 02.06.2019 Závody 08.06.2019 11:21
Albert Mareš ŽB Skalka u Doks krátká 02.06.2019 Závody 08.06.2019 00:36
Albert Mareš ŽB Skalka u Doks klasika 01.06.2019 Závody 08.06.2019 00:21
Přemek Novák PPŽ Prosek 2. část 05.06.2019 Závody 07.06.2019 16:30
Přemek Novák PPŽ Prosek 1. část 05.06.2019 Závody 07.06.2019 16:21
Přemek Novák ŽB Skalka u Doks 02.06.2019 Závody 07.06.2019 15:49
Přemek Novák ŽB Skalka u Doks 01.06.2019 Závody 07.06.2019 16:34
Přemek Novák Skalní trénink 2. část 26.05.2019 Tréninky 07.06.2019 15:37
Přemek Novák Sklaní trénink 1. část 26.05.2019 Tréninky 07.06.2019 15:33
Adéla Snížková Prosek PPŽ D12 05.06.2019 Závody 06.06.2019 18:32
Magdalena Škáchová ČP Doksy 01.06.2019 Závody 05.06.2019 22:04
Ferda Polášek O-Liga Hostivař 04.06.2019 Tréninky 05.06.2019 08:06
Milan Malačka TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 15.05.2019 Tréninky 03.06.2019 22:30
Milan Malačka ČPŠ Třemešek, neděle 12.05.2019 Závody 03.06.2019 22:23
Adam Svoboda OŽ - Manufaktura Český pohár (H10) 01.06.2019 Závody 02.06.2019 15:32
Adam Svoboda 3. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva (H10) 29.05.2019 Závody 02.06.2019 08:12
Matěj Šubrt Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 Závody 31.05.2019 19:03
Ferda Polášek EPO OB Suchdol 28.05.2019 Tréninky 29.05.2019 10:11
Albert Mareš PPŽ Nebušice 15.05.2019 Tréninky 28.05.2019 23:01
Albert Mareš Přebor škol Kladno 16.05.2019 Závody 28.05.2019 22:53
Albert Mareš MO klasika Mnichovice 25.05.2019 Závody 28.05.2019 22:39
Tonda Šubrt Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25.05.2019 Závody 26.05.2019 17:53
Tonda Šubrt Klasika Mnichovice - Myšlín H35L 25.05.2019 Závody 26.05.2019 17:48
Adéla Snížková Mnichovice Klasika D12 25.05.2019 Závody 26.05.2019 12:31
Martin Lacina Mnichovice (H35L) 2. mapa 25.05.2019 Závody 26.05.2019 00:03
Martin Lacina Mnichovice (H35L) 1. mapa 25.05.2019 Závody 26.05.2019 00:03
Adam Svoboda OŽ - Mnichovice - Myšlín (H10) 25.05.2019 Závody 25.05.2019 22:51
Přemek Novák Východočeský OŽ 25.05.2019 Závody 25.05.2019 22:29
Přemek Novák Východočeský OŽ 25.05.2019 Závody 25.05.2019 21:48
Přemek Novák PPŽ Troja 22.05.2019 Závody 25.05.2019 21:23
Lucie Řadová PŽ Mnichovice 25.05.2019 Závody 25.05.2019 20:37
Anna Kváčová Mistrovství oblasti na klasické trati 25.05.2019 Závody 25.05.2019 18:28
Matěj Šubrt STOLV Cup Graz Mariatrost 22.05.2019 Tréninky 23.05.2019 19:57
Milan Malačka ČPŠ Třemešek, sobota 11.05.2019 Závody 21.05.2019 22:08
Ferda Polášek MČR SPRINT H21B 18.05.2019 Závody 20.05.2019 08:52
Ferda Polášek EPO OB Bohnice 23.04.2019 Tréninky 20.05.2019 08:19
Adam Svoboda 1. závod DsM a Žaket Pražského poháru žactva (H10) 15.05.2019 Závody 18.05.2019 14:11
Milan Malačka ŽA Šumperk 11.05.2019 Tréninky 16.05.2019 22:37
Milan Malačka OM KT Všenory 08.05.2019 Tréninky 16.05.2019 22:19
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - One man relay 05.05.2019 Tréninky 16.05.2019 22:13
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - sprintovky, 4. úsek 05.05.2019 Tréninky 16.05.2019 22:06
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - sprintovky, 2. úsek 05.05.2019 Tréninky 16.05.2019 22:03
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - KO sprint, 3. kolo 04.05.2019 Tréninky 16.05.2019 21:59
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - KO sprint, 2. kolo 04.05.2019 Tréninky 16.05.2019 21:44
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - KO sprint, 1. kolo 04.05.2019 Tréninky 16.05.2019 21:35
Pavel Klaška PPŽ Šárka 15.05.2019 Závody 16.05.2019 13:28
Ferda Polášek EPO Mega Šárka 14.05.2019 Tréninky 15.05.2019 19:24
Albert Mareš ČPŠ Třemešek 12.05.2019 Závody 14.05.2019 23:54
Albert Mareš ČPŠ Třemešek 11.05.2019 Závody 14.05.2019 23:44
Albert Mareš ŽA Šumperk 11.05.2019 Závody 14.05.2019 23:36
Albert Mareš MO krátká Všenory 08.05.2019 Závody 14.05.2019 23:25
Dorotka Tichá ČPŠ Třemešek 12.05.2019 Závody 14.05.2019 21:55
Dorotka Tichá ČPŠ Třemešek 11.05.2019 Závody 14.05.2019 21:49
Dorotka Tichá ŽA Šumperk 11.05.2019 Závody 14.05.2019 21:44
Přemek Novák ČPŠ Třemešek neděle 12.05.2019 Závody 14.05.2019 18:06
Přemek Novák ČPŠ Třemešek sobota 11.05.2019 Závody 14.05.2019 18:06
Přemek Novák A-sprint Šumperk 11.05.2019 Závody 14.05.2019 18:07
Pavel Klaška ČPŠ Třemešek Neděle - 2. úsek 12.05.2019 Závody 14.05.2019 11:41
Pavel Klaška ČPŠ Třemešek Sobota - 2. úsek 11.05.2019 Závody 14.05.2019 11:01
Pavel Klaška OM Middle 08.05.2019 Závody 14.05.2019 10:33
Pavel Klaška ČP Sprint Šumperk 11.05.2019 Závody 14.05.2019 10:15
Pavel Klaška Liga Vysočiny Lipnice - Sprint 04.05.2019 Závody 14.05.2019 09:50
Magdalena Škáchová A sprint v Šumperku 11.05.2019 Závody 13.05.2019 22:08
Magdalena Škáchová Štafety Třemešek 12.05.2019 Závody 13.05.2019 21:08
Dominika Plochová ČP sprint Šumperk 11.05.2019 Tréninky 13.05.2019 11:01
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - dovukolový sprint, 2. kolo 04.05.2019 Tréninky 12.05.2019 23:50
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - dvoukolový sprint, 1. kolo 04.05.2019 Tréninky 12.05.2019 23:45
Milan Malačka TSM soustředění Hradecko - NOB 03.05.2019 Tréninky 12.05.2019 23:39
Magdalena Škáchová Štafety Třemešek 11.05.2019 Závody 12.05.2019 22:09
Adéla Snížková Šumperk Štafety NE D12-3 12.05.2019 Závody 12.05.2019 21:31
Adéla Snížková Šumperk Štafety SO D12-2 11.05.2019 Závody 12.05.2019 21:25
Adéla Snížková Šumperk Sprint D12 11.05.2019 Závody 12.05.2019 21:23
Michal Škácha OM krátká trať 08.05.2019 Závody 10.05.2019 11:11
Václav Sedlák 2019 Dobřichovice 08.05.2019 Závody 20.10.2019 13:51
Přemek Novák OM na krátký 08.05.2019 Závody 09.05.2019 18:57
Magdalena Škáchová Mistrovství oblasti na KT 08.05.2019 Tréninky 09.05.2019 15:55
Ferda Polášek Kvadriatlon 2019 08.05.2019 Závody 09.05.2019 13:00
Honza Lacina Všenory (H12) 08.05.2019 Závody 08.05.2019 21:20
Martin Lacina Všenory (H35) 08.05.2019 Závody 08.05.2019 21:44
Adéla Snížková Všenory Krátká trať D12 08.05.2019 Závody 08.05.2019 18:58
Barbora Ptáčková 2019_05_01_Čelákovice 07.05.2019 Závody 13.10.2019 19:58
Ferda Polášek EPO LIBUS 20.11.2018 Tréninky 07.05.2019 18:24
Ferda Polášek EPO Petřín 04.12.2018 Tréninky 07.05.2019 18:24
Ferda Polášek Zimni Liga Golias 02.12.2018 Tréninky 07.05.2019 18:01
Ferda Polášek OŽ Čelákovice 01.05.2019 Závody 07.05.2019 17:43
Pavel Klaška Liga Vysočiny Lipnice Middle 04.05.2019 Závody 06.05.2019 14:30
Magdalena Škáchová TSM one man relay 05.05.2019 Tréninky 06.05.2019 14:26
Adam Engel Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 Závody 04.05.2019 10:41
Přemek Novák Sprintové okruhy Dědina - D 03.05.2019 Tréninky 03.05.2019 18:48
Přemek Novák Sprintové okruhy Dědina - C 03.05.2019 Tréninky 03.05.2019 18:43
Přemek Novák Sprintové okruhy Dědina - B 03.05.2019 Tréninky 03.05.2019 18:33
Přemek Novák Sprintové okruhy Dědina - A 03.05.2019 Tréninky 03.05.2019 18:26
Albert Mareš PŽ Čelákovice 01.05.2019 Závody 02.05.2019 23:09
Vojta Černý PŽ Čelákovice 01.05.2019 Závody 02.05.2019 18:58
Adam Svoboda OŽ - Čelákovice (H10) 01.05.2019 Závody 02.05.2019 17:26
Pavel Klaška OŽ Čelákovice 01.05.2019 Závody 02.05.2019 16:01
Dominika Plochová PŽ Čelákovice 01.05.2019 Tréninky 02.05.2019 09:57
Milan Malačka PŽ Čelákovice 01.05.2019 Závody 02.05.2019 08:03
Ondřej Pospíšil MČR klasika 2018 - finále / H21C 16.09.2018 Závody 02.05.2019 00:35
Ondřej Pospíšil MČR klasika 2018 - kvalifikace / H21D 15.09.2018 Závody 02.05.2019 00:31
Ondřej Pospíšil Žákovské štafety v krčáku 19.9.2019 / OPEN 19.09.2018 Závody 02.05.2019 00:27
Ondřej Pospíšil PŽ - sprint Čelákovice / H21L 01.05.2019 Závody 01.05.2019 23:55
Přemek Novák PŽ Čelákovice 01.05.2019 Závody 01.05.2019 19:32
Alžběta Vondráčková 28.04.2019 Závody 01.05.2019 16:39
Jáchym Šubrt sprint čelakovice 01.05.2019 Závody 01.05.2019 16:38
Adéla Snížková Horka Krátká trať D12 31.03.2019 Závody 01.05.2019 15:45
Adéla Snížková Grébovka Sprint D12 06.04.2019 Závody 01.05.2019 15:40
Ondřej Pospíšil Mistrovství Belgie na klasické trati 02.09.2018 Závody 30.04.2019 23:40
Ondřej Pospíšil EPO Bohnice by O-pérák / Pepa, 23.4.2019 23.04.2019 Závody 30.04.2019 23:13
Ondřej Pospíšil Sprintový trénink by Milan M. 25.4.2019 / knockout sprint finále / část 2 25.04.2019 Tréninky 30.04.2019 23:06
Ondřej Pospíšil Sprintový trénink by Milan M. 25.4.2019 / knockout sprint finále / část 1 25.04.2019 Tréninky 30.04.2019 23:03
Ondřej Pospíšil Sprintový trénink by Milan M. 25.4.2019 / knockout sprint semifinále 25.04.2019 Tréninky 30.04.2019 22:58
Ondřej Pospíšil Sprintový trénink by Milan M. 25.4.2019 / knockout sprint čtvrtfinále 25.04.2019 Tréninky 30.04.2019 22:55
Ondřej Pospíšil PŽ Chyňava - klasika, 28.4.2019, H21L 28.04.2019 Závody 30.04.2019 22:44
Vojta Večerka Chyňava 28.04.2019 Závody 29.04.2019 21:45
Jakub Salinger Chyňava 28.04.2019 Závody 29.04.2019 21:13
Milan Malačka PŽ Chyňava 28.04.2019 Závody 29.04.2019 18:37
Pavel Klaška OŽ Chyňava 28.04.2019 Závody 29.04.2019 18:28
Albert Mareš PŽ Chyňava 28.04.2019 Závody 29.04.2019 16:28
Martin Lacina Chýňava (H35L) 28.04.2019 Závody 28.04.2019 23:01
Adam Svoboda OŽ - Chyňava (H10) 28.04.2019 Závody 28.04.2019 21:57
Magdalena Škáchová PŽ Chyňava 28.04.2019 Závody 28.04.2019 21:54
Honza Lacina Chýňava (H12) 28.04.2019 Závody 28.04.2019 21:04
Přemek Novák PŽ Chyňava 28.04.2019 Závody 28.04.2019 20:52
Dominika Plochová PŽ Chyňava 28.04.2019 Tréninky 28.04.2019 19:39
Lucie Řadová PŽ Chyňava 28.04.2019 Závody 28.04.2019 18:46
Albert Mareš ŽA Boháňka - Skála 2. část 14.04.2019 Závody 27.04.2019 16:59
Albert Mareš ŽA Boháňka - Skála 1. část 14.04.2019 Závody 27.04.2019 17:00
Albert Mareš MČR nočák Boháňka - Skála 13.04.2019 Závody 27.04.2019 15:59
Pavel Klaška Milanův KO-Sprint 3. kolo 25.04.2019 Tréninky 26.04.2019 17:55
Pavel Klaška Milanův KO-Sprint 2. kolo 25.04.2019 Tréninky 26.04.2019 17:40
Pavel Klaška Milanův KO-Sprint 1. kolo 25.04.2019 Tréninky 26.04.2019 16:50
Albert Mareš MO štafety Košátky 13.04.2019 Závody 25.04.2019 23:07
Honza Lacina Velikonoce ve skalách E3 (H12) 21.04.2019 Závody 25.04.2019 22:56
Honza Lacina Velikonoce ve skalách E2 (H12) 20.04.2019 Závody 25.04.2019 22:46
Honza Lacina Velikonoce ve skalách E1 (H12) 19.04.2019 Závody 25.04.2019 22:34
Pavel Klaška MČR NOB 13.04.2019 Závody 24.04.2019 13:00
Pavel Klaška ŽA Middle Skála 14.04.2019 Závody 24.04.2019 12:37
Adam Engel Velikonoce ve skalách 20.4.2019 20.04.2019 Závody 23.04.2019 18:39
Tomáš Moravec Anežka Moravcová 21.04.2019 Závody 23.04.2019 14:44
Tomáš Moravec Anežka Moravcová 20.04.2019 Závody 23.04.2019 14:42
Tomáš Moravec Anežka Moravcová 19.04.2019 Závody 23.04.2019 14:39
Pavel Klaška Adamosův KO-Sprint 3. kolo 17.04.2019 Tréninky 23.04.2019 02:24
Pavel Klaška Adamosův KO-Sprint 2. kolo 17.04.2019 Tréninky 23.04.2019 02:17
Pavel Klaška Adamosův KO-Sprint 1. kolo 17.04.2019 Tréninky 23.04.2019 02:10
Adam Engel Velikonoce ve skalách 21.04.2019 Závody 22.04.2019 19:33
Magdalena Škáchová Velikonoce ve skalách 20.04.2019 Tréninky 22.04.2019 16:15
Martin Lacina Košátky - štafety (H135) 13.04.2019 Závody 15.04.2019 22:11
Honza Lacina Košátky (štafety) DH12 13.04.2019 Závody 15.04.2019 21:42
Ferda Polášek MČR NOB 13.04.2019 Závody 15.04.2019 08:36
Ferda Polášek Mistrovství oblasti štafet 13.04.2019 Závody 15.04.2019 08:34
Ondřej Pospíšil Velká cena Líšné 03.03.2019 Závody 14.04.2019 21:31
Ondřej Pospíšil ŽA Boháňka - Skála - mapa 2 14.04.2019 Závody 14.04.2019 21:21
Ondřej Pospíšil ŽA - Boháňka / Skalka - 1.mapa 14.04.2019 Závody 14.04.2019 21:17
Magdalena Škáchová MČR NOB 2019 13.04.2019 Závody 14.04.2019 17:39
Ondřej Pospíšil Hostivické sprintování - odpoledne 10.03.2019 Závody 14.04.2019 01:39
Ondřej Pospíšil Hostivické sprintování - dopoledna 10.03.2019 Závody 14.04.2019 01:35
Ondřej Pospíšil EPO Šárka 12.03.2019 Závody 14.04.2019 01:31
Ondřej Pospíšil Sprintokruhy Dědina - B 20.03.2019 Tréninky 14.04.2019 01:27
Ondřej Pospíšil Sprintokruhy Dědina - A 20.03.2019 Tréninky 14.04.2019 01:24
Ondřej Pospíšil Mistrovství oblasti štafet - Košátky 13.04.2019 Závody 13.04.2019 22:44
Vojtěch Šubrt 13.04.2019 Tréninky 13.04.2019 21:00
Albert Mareš Nočák Valnovka 10.04.2019 Tréninky 12.04.2019 22:21
Albert Mareš TSM Poustky - štafety 07.04.2019 Tréninky 12.04.2019 21:54
Albert Mareš TSM Poustky - kombotech 07.04.2019 Tréninky 12.04.2019 21:47
Albert Mareš TSM Poustky - dlouhé postupy 06.04.2019 Tréninky 12.04.2019 21:41
Adam Engel 07.04.2019 Tréninky 12.04.2019 13:45
Albert Mareš TSM Poustky - kreslené okruhy 4 06.04.2019 Tréninky 12.04.2019 21:48
Albert Mareš TSM Poustky - kreslené okruhy 3 06.04.2019 Tréninky 12.04.2019 21:48
Albert Mareš TSM Poustky - kreslené okruhy 2 06.04.2019 Tréninky 12.04.2019 21:49
Albert Mareš TSM Poustky - kreslené okruhy 1 06.04.2019 Tréninky 12.04.2019 21:49
Ondřej Pospíšil MTBO liga Veleslavín - 2. mapa 11.04.2019 MTBO 11.04.2019 21:58
Ondřej Pospíšil MTBO liga Veleslavín - 1. mapa 11.04.2019 MTBO 11.04.2019 21:52
Pavel Klaška Tréninkový nočák před MČR od Martina Škvora 10.04.2019 Nočáky F1 11.04.2019 20:12
Magdalena Škáchová TSM Kralovice hromaďák 07.04.2019 Tréninky 11.04.2019 19:12
Magdalena Škáchová NOB TSM Kralovice 05.04.2019 Tréninky 11.04.2019 19:07
Magdalena Škáchová Kombotech TSM Kralovice 07.04.2019 Tréninky 11.04.2019 19:02
Ondřej Pospíšil Praga Magica 2019 09.03.2019 Závody 11.04.2019 08:40
Jan Daněk Oblastní žebříček 07.04.2019 Závody 10.04.2019 20:25
Přemek Novák TK-Kralovice: one man relay 07.04.2019 Tréninky 10.04.2019 20:08
Přemek Novák TK-Kralovice: kombotech 07.04.2019 Tréninky 10.04.2019 19:57
Přemek Novák TK Kralovice: dlouhé postupy 06.04.2019 Tréninky 10.04.2019 19:52
Přemek Novák OM ve sprintu 06.04.2019 Závody 10.04.2019 19:44
Ferda Polášek EPO HOSTIVAŘ 09.04.2019 Tréninky 07.05.2019 18:25
Ferda Polášek PŽ Týnec 07.04.2019 Závody 10.04.2019 09:17
Ferda Polášek Přebor Prahy ve Sprintu 06.04.2019 Závody 10.04.2019 09:16
Ondřej Pospíšil EPO - Milan + Klára 09.04.2019 Závody 30.04.2019 23:17
Albert Mareš TSM Poustky - nočák 05.04.2019 Tréninky 12.04.2019 21:49
Zuzka Škáchová OŽ Týnec n. Sázavou 07.04.2019 Závody 09.04.2019 09:35
Viki Škáchová OŽ Týnec n. Sázavou 07.04.2019 Závody 09.04.2019 09:21
Martin Lacina sprint Grebovka (H35) 06.04.2019 Závody 09.04.2019 23:01
Martin Lacina Týnec nad Sázavou (H35) 07.04.2019 Závody 09.04.2019 00:01
Ondřej Pospíšil PŽ Travčice - H21L 24.03.2019 Závody 08.04.2019 23:41
Ondřej Pospíšil EPO by Kurzovi 26.03.2019 Závody 08.04.2019 23:30
Ondřej Pospíšil RfD by Lenka/Jarda 02.04.2019 Tréninky 08.04.2019 23:22
Ondřej Pospíšil Pražský přebor - sprint 06.04.2019 Závody 08.04.2019 23:18
Ondřej Pospíšil 4. PŽ, jaro, 2019 07.04.2019 Závody 08.04.2019 23:06
Dorotka Tichá CEYOC relay 09.04.2019 Závody 08.04.2019 20:50
Dominika Plochová TSM soustředko - kombotech 07.04.2019 Tréninky 08.04.2019 20:44
Dorotka Tichá CEYOC long 06.04.2019 Závody 08.04.2019 20:43
Dorotka Tichá CEYOC sprint 05.04.2019 Závody 08.04.2019 20:12
Dorotka Tichá TC CEYOC Štramberk 05.04.2019 Tréninky 08.04.2019 19:59
Honza Lacina Týnec nad Sázavou (H12) 07.04.2019 Závody 08.04.2019 19:29
Honza Lacina Sprint Gröbovka (H12) 06.04.2019 Závody 08.04.2019 19:08
Pavel Klaška OM ve sprintu 06.04.2019 Závody 08.04.2019 14:05
Viki Škáchová E1 Cena Střední Moravy 29.06.2018 Závody 08.04.2019 14:05
Dominika Plochová Oblastní mistrovství ve sprintu - Grébovka 06.04.2019 Závody 08.04.2019 13:56
Dominika Plochová TSM soustředko - dlouhý postupy 1/5 06.04.2019 Tréninky 08.04.2019 13:43
Pavel Klaška Oblasťák v Týnci 07.04.2019 Závody 08.04.2019 13:24
Jolana Vondráčková Týnec nad Sázavou - oblastní žebříček 01.04.2019 Závody 08.04.2019 09:15
Matouš Junek Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 Závody 08.04.2019 08:22
Vojta Večerka Týnec nad Sázavou 07.04.2019 Závody 07.04.2019 21:27
Dáša Tichá PŽ Týnec 07.04.2019 Závody 07.04.2019 20:25
Jana Procházková H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 Tréninky 07.04.2019 17:47
Jirka Svoboda Týnec nad Sázavou žebříček 07.04.2019 Závody 07.04.2019 17:18
Jirka Svoboda Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 Závody 06.04.2019 19:15
Vojtěch Šubrt 06.04.2019 Závody 06.04.2019 17:33
Tonda Šubrt Saša Karych -H12 - Grébovka 06.04.2019 Závody 06.04.2019 16:39
Jan Daněk Grobovka oblastní mistrovství ve sprintu 06.04.2019