PrDeL KL Mehelník (24.05.2020)
Kategorie: Závody
Mapa/oblast: Mehelník
Pořadatel: PGP
Skutečná délka: 8.32 km
Čas: 82:08
Prům. tepy: 133
Max. tepy: 166
Běžecky to bylo fakt super. Dominika mě cestou na K5 pěkně rozběhla, takže ten postup na K7 se mi běžel v podstatě sám, bylo to boží.

Mapově jsem to teda ale strašně pokazila. Nejdřív jsem se nemohla dlouho rozhodnout, jak půjdu na K2, nakonec byly mé veškeré plány překaženy, protože to tam nesedělo a byly tam nějaké oplocenky navíc, takže jsem byla naštvaná, že jsem na ten kopec nevlezla rovnou. Nejdřív jsem se bezmocně flákala nahoře, pak jsem (haha fakt dobrý) prošla oplocenkou - ani jsem si toho nevšimla... a potkala nějakou 16ku, která naštěstí hledala stejnou kontrolu, takže jsme se společně vrhly do té buše hledat tu moji K2, kterou jsme v tom kamenitém poli našly. Tak o 3 minuty bych to ale dokázala určitě vylepšit, kdyby to tam sedělo...

Na K3 jsem se rozhodla to risknout rovně, problém ale nebyl ve směru, ale v mé pitomosti, tj. neodbočila jsem z cesty do terénu když jsem si byla jistá, kde jsem. To mě taky stálo minimálně 8 minut a nějaké ty nadávky.

Na K5 se mi po potkání Dominiky a jejímu zběsilému pronásledování nahodila dobrá nálada (asi adrenalin), a tak jsem si i tu dlouhou cestovku na K7 užila. Navíc jsem tam na mezičasech ztratila jen 1,5 min, což je sakra málo na to, jak jsem pomalá (ale mohlo to být taky tím, že jsem volila postup zprava a ony zleva). U K8 se projevila další začátečnická chyba - neběžet ke kontrole, kterou vidím - no ale aspoň jsem se mohla zeptat, kde jsem...

Mapově tedy trochu propadák, takových zbytečných +-12 minut, ale běžecky docela pecka. Musím v tom trénování vydržet a třeba budu schopná se jich udržet na víc než na 500 metrů po cestě.
Zobrazit komentáře (0)
 
PrDeL KL Mehelník (24.05.2020) PrDeL KL Mehelník (24.05.2020)