RSS kanál

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Maruška Kalousková 0
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27.11.2019 01.12.2019 00:30
David Klement 39 PZL Tour de Prague Kyje 07.12.2019 08.12.2019 09:28
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 12 Poteplí (H12) 09.06.2019 11.06.2019 00:05
Martin Lacina 30 Kufrování sv. Lucie 2019 (A) 13.12.2019 14.12.2019 19:49
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 18 TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 15.05.2019 03.06.2019 22:30
Albert Mareš 47 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 22:12
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 06.10.2018 04.03.2019 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04.12.2019 06.12.2019 11:00
Ferda Polášek 46 OŽ Ondřejov 29.09.2019 01.10.2019 16:27
Ondřej Pospíšil 149 HDR s Rebekou 08.12.2019 10.12.2019 23:25
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 8 2019_11_03_Kytín 03.11.2019 03.11.2019 23:06
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07.12.2019 08.12.2019 18:57
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 21:53
Viki Škáchová 4 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 11:26
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25.05.2019 26.05.2019 17:53
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 17 OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 20.10.2019 21.10.2019 21:28
Jirka Svoboda 13 Orienteering adventure E3 09.08.2019 10.08.2019 09:43
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 13 F1 Ládví part 2 11.12.2019 11.12.2019 21:19
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 19.10.2019 21.10.2019 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Eliška Zemanová 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 3. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:08
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 2. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:06
Ondřej Pospíšil Chimey - A2, 1. část 01.09.2018 Závody 15.12.2019 22:02
Ondřej Pospíšil Sprint Chimay 01.09.2018 Závody 15.12.2019 21:58
Ondřej Pospíšil MČR šatefety 2018 13.10.2018 Závody 15.12.2019 21:52
Ondřej Pospíšil OblŽ při SP v Mladé Boleslavi 07.10.2018 Závody 15.12.2019 21:48
Ondřej Pospíšil Veřejný závod při SP - Valdštejn 06.10.2018 Závody 15.12.2019 21:43
Ondřej Pospíšil Doprovodý krátký sprint u Pyramidy / pro oběd s mapou 05.10.2018 Závody 15.12.2019 21:39
Ondřej Pospíšil Sprint při SP - Petřín 05.10.2018 Závody 15.12.2019 21:35
Ondřej Pospíšil ČPŠ Zlín - neděle 30.09.2018 Závody 15.12.2019 21:29

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Dorotka Tichá F1 Říčany 3 Dodo 12.12.2019 17:30
Lucie Řadová Tour de Prague 4 Lucka 11.12.2019 22:59
Albert Mareš F1 Kejkol 4 Michal 03.12.2019 12:11
Dominika Plochová F1 Kejkol 1 Michal 28.11.2019 12:35
Barbora Ptáčková 2019_11_03_Kytín 1 Tonda Šubrt 05.11.2019 20:08
Anna Kváčová Anna Kváčová 1 Tonda Šubrt 05.11.2019 19:58
Dorotka Tichá PŽ Kytín 1 Dominika 05.11.2019 01:23
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 1 Tonda Šubrt 22.10.2019 23:37
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 22:47