RSS kanál

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 45 Rumcajsovy Míle 2019 E3 18.08.2019 19.08.2019 19:25
David Klement 31 Štafety Tis u Blatna 06.10.2019 13.11.2019 10:30
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 12 Poteplí (H12) 09.06.2019 11.06.2019 00:05
Martin Lacina 26 Těptín - žebříček-B (H40B) 08.09.2019 12.09.2019 22:58
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Milan Malačka 18 TSM sprintový trénink Chodov, 1. kolo 15.05.2019 03.06.2019 22:30
Albert Mareš 44 Mapový trénink Studený vrch 04.09.2019 13.09.2019 19:19
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 2 Middle Vajdstejn 06.10.2018 04.03.2019 10:43
Z. P. 0
Dominika Plochová 12 ČP sprint Šumperk 11.05.2019 13.05.2019 11:01
Ferda Polášek 46 OŽ Ondřejov 29.09.2019 01.10.2019 16:27
Ondřej Pospíšil 112 SMIK 2019 17.11.2019 17.11.2019 22:23
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Barbora Ptáčková 8 2019_11_03_Kytín 03.11.2019 03.11.2019 23:06
Lucie Řadová 6 B-žebříček Kamenice, Krátká 08.09.2019 08.09.2019 22:30
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 1 OM krátká trať 08.05.2019 10.05.2019 11:11
Magdalena Škáchová 16 MČR KT kvalifikace 2019 22.06.2019 24.06.2019 16:31
Viki Škáchová 3 OŽ Týnec n. Sázavou 07.04.2019 09.04.2019 09:21
Zuzka Škáchová 2 OŽ Týnec n. Sázavou 07.04.2019 09.04.2019 09:35
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 8 Klasika Mnichovice - Myšlín H35L, 2. část 25.05.2019 26.05.2019 17:53
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 17 OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 20.10.2019 21.10.2019 21:28
Jirka Svoboda 13 Orienteering adventure E3 09.08.2019 10.08.2019 09:43
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 10 PŽ Kytín 03.11.2019 04.11.2019 21:24
Augustina Uhlíková 2 OŽ Olešná u Rakovníka (D10F) 19.10.2019 21.10.2019 21:02
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Eliška Zemanová 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ondřej Pospíšil SMIK 2019 17.11.2019 Závody 17.11.2019 22:23
David Klement Štafety Tis u Blatna 06.10.2019 Závody 13.11.2019 10:30
David Klement Štafety Tis u Blatna 05.10.2019 Závody 13.11.2019 10:25
Jirka Červený Kytin 03.11.2019 Závody 06.11.2019 22:25
Dorotka Tichá PŽ Kytín 03.11.2019 Závody 04.11.2019 21:24
Anna Kváčová Anna Kváčová 03.11.2019 Závody 04.11.2019 08:49
Barbora Ptáčková 2019_11_03_Kytín 03.11.2019 Závody 03.11.2019 23:06
Barbora Ptáčková 2019_10_20_Kostelec_nČL 20.10.2019 Závody 03.11.2019 22:34
Barbora Ptáčková 2019_10_19_Olešná 19.10.2019 Závody 03.11.2019 22:31
Ondřej Pospíšil PŽ Kytín 03.11.2019 Závody 03.11.2019 17:11

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Barbora Ptáčková 2019_11_03_Kytín 1 Tonda Šubrt 05.11.2019 20:08
Anna Kváčová Anna Kváčová 1 Tonda Šubrt 05.11.2019 19:58
Dorotka Tichá PŽ Kytín 1 Dominika 05.11.2019 01:23
Adam Svoboda OŽ Kostelec nad Černými lesy (H10) 1 Tonda Šubrt 22.10.2019 23:37
Jirka Červený Nedamov 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 23:02
Václav Sedlák 2019 Olešná u Rakovníka 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 22:47
Petra Šilerová Oblastní žebříček 1 Tonda Šubrt 20.10.2019 22:43
Julie Šavelová Julie Šavelová 2 Julča 18.10.2019 22:13
Barbora Ptáčková 2019_10_13_Nedamov 2 Přemek Novák 14.10.2019 21:50
Barbora Ptáčková 2019_09_29_Ondřejov 2 Barbora Ptáčková 13.10.2019 22:03