RSS kanál

Mapový archiv OB Kotlářka

Welcome to the digital orienteering map archive!

Můžeš vytvořit svůj vlastní digitální archív orienťáckých map zadáním přistupového kódu poskytnutého administrátorem.

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Hanka B 1 O-liga #2 Petřín 18.03.2021 18.03.2021 23:14
Filip Balga 1 OŽ Ondřejov (H10) 29.09.2019 14.10.2019 20:48
Petra Brandejsova 1 Brandejs 24.03.2019 24.03.2019 17:37
Vojta Černý 2 PŽ Čelákovice 01.05.2019 02.05.2019 18:58
Jirka Červený 2 Kytin 03.11.2019 06.11.2019 22:25
Mark Collis 10 PŽ Kvílice, H35 31.03.2019 01.04.2019 21:17
Jan Daněk 3 Oblastní žebříček 07.04.2019 10.04.2019 20:25
David Dobal 1 Manufaktura Pražského jarního žebříčku 30.04.2022 05.05.2022 22:26
Jakub Dolák 1 Mistrovství oblasti ve sprintu 06.04.2019 06.04.2019 17:38
Petr Dvořák 0
Adam Engel 5 Čelákovice 1.5.2019 01.05.2019 04.05.2019 10:41
Josef Goder 0
Marek Gregor 2 PŽ Čelákovice H10 01.05.2019 01.05.2019 18:06
Martin Gregor 4 UsynligO: Bramberk 20.04.2020 20.04.2020 20:52
Alice Gregorová 1 PŽ Čelákovice D12 01.05.2019 01.05.2019 18:04
všichni Havlíkovi 20 PŽ Svárov H35 Tomáš 02.10.2022 02.10.2022 17:32
Aino Heřmanová 1 PŽ Kvílice 31.03.2019 31.03.2019 15:09
Vojta Illner 1 JO pod Valdštejnem 30.03.2019 01.04.2019 17:45
Marketa Janečková 6 15.5 H12 Veřejný závod Butovice Tomáš Janeček 15.05.2022 15.05.2022 21:47
Matouš Junek 1 Oblastní závod krátká trať 07.04.2019 08.04.2019 08:22
Maruška Kalousková 5 PrDeL KL Mehelník 24.05.2020 25.05.2020 22:46
Alexander Karych 2 Karkoška 29.09.2019 01.10.2019 14:36
Pavel Klaška 46 F1 Kejkol 27.11.2019 01.12.2019 00:30
David Klement 47 F1 Juliána 12.02.2020 19.02.2020 08:42
Štěpán Koliáš 0
Alex Konrád 1 Oblastní žebříček 31.03.2019 31.03.2019 21:23
Anna Kváčová 4 Anna Kváčová 03.11.2019 04.11.2019 08:49
Honza Lacina 18 JPK2020 - Petřín 17.06.2020 17.06.2020 19:27
Martin Lacina 37 PZL Čertův žaket (dlouhá) 31.12.2020 01.01.2021 18:34
Amálka Lampová 0
Leona Ledinska 0
Tereza Lenská 1 24.03.2019 24.03.2019 17:47
Bára Ma 0
Lucia Malá 0
Milan Malačka 29 JRD distanční zkrácená 20.02.2021 20.02.2021 15:47
Albert Mareš 49 F1 Chumava 18.12.2019 21.12.2019 00:06
Nela Marešová 3 Distanční štafety Hvězda 16.11.2020 08.12.2020 13:46
Kateřina Medlínová 0
Pavel Míka 0
Tomáš Moravec 3 Anežka Moravcová 21.04.2019 23.04.2019 14:44
Tereza Němečková 0
Přemek Novák 34 MČR na krátký - finále 23.06.2019 29.06.2019 20:38
Martin Nývlt 4 o-liga Petřín 18.03.2021 18.03.2021 21:10
Z. P. 0
Dominika Plochová 14 F1 Říčany 04.12.2019 06.12.2019 11:00
Ferda Polášek 110 ČP štafet 25.09.2022 25.09.2022 21:29
Ondřej Pospíšil 328 MČR družstev 2022 - Třemošná 02.10.2022 05.10.2022 18:56
Jana Procházková 2 H12 Holý vrch Vítek 07.04.2019 07.04.2019 17:47
Jára Prouza 0
Ondra Ptáček 24 Hradešín_2022_09_28_H10_Ondra 28.09.2022 29.09.2022 07:51
Barbora Ptáčková 14 Mily_Bor_2022_03_27_Barča_D14 27.03.2022 03.04.2022 22:51
Lucie Řadová 7 Tour de Prague 07.12.2019 08.12.2019 18:57
ema řehořková 1 Drásov 13.09.2020 22.09.2020 23:01
Jana Ryantová 0
Jakub Salinger 1 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:13
Jakub Salinger 0
Julie Šavelová 2 Julie Šavelová 17.10.2019 17.10.2019 14:45
Václav Sedlák 3 2019 Olešná u Rakovníka 19.10.2019 20.10.2019 13:52
Václav Sedlák 6 Oblastní žebříček 27.03.2022 27.03.2022 18:09
Helena Sedláková 2 Oblastní žebříček - D10F 01.05.2022 02.05.2022 00:17
Petra Šilerová 1 Oblastní žebříček 12.10.2019 20.10.2019 14:28
Michal Škácha 2 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 10:45
Magdalena Škáchová 17 F1 Kejkol 27.11.2019 28.11.2019 21:53
Viki Škáchová 5 PRDOL Kozly 17.05.2020 20.05.2020 20:17
Zuzka Škáchová 3 OŽ Kytín D14 03.11.2019 22.11.2019 08:39
Anna Marie Smutná 0
Adéla Snížková 12 Podvinný mlýn PPŽ D12 12.06.2019 16.06.2019 17:03
Jáchym Šubrt 2 sprint čelakovice 01.05.2019 01.05.2019 16:38
Matěj Šubrt 2 Mistrovství Štýrska ve sprintu 30.05.2019 31.05.2019 19:03
Tonda Šubrt 30 Řevnice Sofie Tarešová 07.11.2021 07.11.2021 17:42
Vojtěch Šubrt 3 13.04.2019 13.04.2019 21:00
Adam Svoboda 20 OŽ Drásov (H12) 13.09.2020 14.09.2020 11:25
Filip Svoboda 0
Jirka Svoboda 119 PŽ Svárov 02.10.2022 05.10.2022 08:20
Dáša Tichá 2 PŽ Týnec 07.04.2019 07.04.2019 20:25
Dorotka Tichá 15 F1na Kozla 08.01.2020 19.01.2020 12:33
Augustina Uhlíková 4 Trénink Hvězda (krátká) 22.10.2020 22.10.2020 22:11
Vojta Večerka 2 Chyňava 28.04.2019 29.04.2019 21:45
Jonáš Veljačik 0
Alžběta Vondráčková 1 28.04.2019 01.05.2019 16:39
Bětka Vondráčková 1 D12 Jívka oblastní žebříček 05.09.2020 06.09.2020 22:41
Jolana Vondráčková 2 20.10.2019 21.10.2019 23:39
Jolanka Vondráčková 1 OŽ Jevany D10 12.09.2020 23.09.2020 00:10
Jolča Vondráčková 0
Eliška Zemanová 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Ondřej Pospíšil MČR družstev 2022 - Třemošná 02.10.2022 MTBO 05.10.2022 18:56
Ondřej Pospíšil PŽ Točná - H21L 01.10.2022 Závody 05.10.2022 17:00
Ondřej Pospíšil PŽ Hradešín - H21L 28.09.2022 Závody 05.10.2022 15:27
Ondřej Pospíšil ČP sprint - Dvůr Králové 24.09.2022 Závody 05.10.2022 15:29
Ondřej Pospíšil ČP štafet - Tetín 24.09.2022 Závody 05.10.2022 13:52
Ondřej Pospíšil MČR klasika 2022 - doprovodný závod so / middle 17.09.2022 Závody 05.10.2022 13:47
Ondřej Pospíšil MČR klasika 2022 - veřekný závod / neděle 18.09.2022 Závody 05.10.2022 13:42
Ondřej Pospíšil ŽA Velenice - H21B 06.06.2010 Závody 05.10.2022 09:18
Jirka Svoboda PŽ Svárov 02.10.2022 Závody 05.10.2022 08:20
Jirka Svoboda PŽ Hradešín 28.09.2022 Závody 05.10.2022 08:15

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
všichni Havlíkovi PŽ Točná D12 Terka 1 Tonda Šubrt 01.10.2022 19:18
všichni Havlíkovi PŽ Točná D12 Zuzka 1 Tonda Šubrt 01.10.2022 18:55
Ondra Ptáček Hradešín_2022_09_28_D10_Lucka 1 Tonda 29.09.2022 11:14
Ondra Ptáček Hradešín_2022_09_28_H10_Ondra 1 Tonda 29.09.2022 11:11
Ondřej Pospíšil PŽ Chyňava - 2022 2 Ondra 13.06.2022 13:12
Ondra Ptáček Chyňava_2022_05_29_H10_Ondra 1 Tonda 01.06.2022 10:57
Ondra Ptáček Chyňava_2022_05_29_D10_Lucka 1 Tonda 01.06.2022 10:53
Marketa Janečková 15.5 D10 Butovice Veřejný závod Eliška Janečková 1 Tonda Šubrt 16.05.2022 18:40
Marketa Janečková 15.5 H12 Veřejný závod Butovice Tomáš Janeček 1 Tonda Šubrt 16.05.2022 18:35
Ondra Ptáček 2021_11_18_Hvězda_Helloween 1 Tonda 19.11.2021 10:48